argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Факултетен Студентски Съвет на ФИФ  (Прочетена 5364 пъти)

3axap

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38

Колеги,
на 19.10.2006г. (четвъртък) от 18.00ч. в сградата на ул. "Костаки Пеев" ще се проведе първото за тази учебна година заседание на Факултетния Студентски Съвет. Присъствието на отговорниците (или на поне един представител) на курса е задължително. Ако има и гости, няма да ги изгоним :)
« Последна редакция: 28.11.2006, 14:56:53 от Kelli_Mutu™ »
Активен
На лов за захар! :)

PUdgd

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #1 -: 13.10.2006, 19:21:44 »

Аз съм отговорник и ще гледам да дойда,ама това че е задължително ми стана много интересно.би ли ми обяснил кой задължава?
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #2 -: 15.10.2006, 16:12:39 »

По принцип никой не те задължава. Според закона за висшето образоваание студентските съвети са задължитетелен елемент от университетите. А в тях вземат участие отговорниците на курсове. Принципно никой не те задължава да си отговорник на курса си, но шом си се съгласил е задължително да участваш. Това си е мое лично мнение. Иначе никой няма да ти каже нищо... Носиш морална (за съжаление) отговорност само пред себе си и колегите си. Както винаги става в родната ни татковина: когато си пасивен и не ти пука, никой не те рови на нищо, а когато искаш нещо да направиш... всички са против теб. Този четвъртък имаме събрание от 18 ч. ако искаш ела, ако искаш недей (макар и да знам какво ще стане). Дано този път успеем да се съберем повече хора!!!
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

self-esteem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #3 -: 15.10.2006, 17:25:39 »

Жоре, едно "не е задълйително" е достатъчно май :) Но все пак съм сигурен че ти е благодарен за изчерпателния отговор
Активен
I'm gonna make you an offer you can't refuse

PUdgd

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #4 -: 15.10.2006, 20:56:29 »

Жоре,1-во искам да те помоля да бъдеш подготвен,преди да се изказваш.Не съм се съгласявал да бъда отговорник,а бях провъзгласен за такъв...няма да ти казвам от кого...но е човек от ръководството на ПУ.2ро (както сам каза) не е нужно да идва отговорника,а може и представители на курса...ама като гледам обаче никой не се е затичал..така че:))))и3то...отговорността ми пред колегите е дотолква,че да събера книжките,да направя графика за изпитите и ТОВА Е!Иди и питай Шопова,ако не вярваш на мен.Бях на откриването на тази учебна година и лично доц.Шнитер разясни какви са ангажиментите на отговорника.А иначе желая успех на крупните ви планове за строеж на общежитие и всички останали идеи.
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #5 -: 17.10.2006, 15:12:12 »

Ами извинявай ако съм те засегнал като наивното ми детско съзнание е счело, че като си им отговорник, та може случайно и да си по- заинтересован. Наистина би трябвало хора с желание дас са в студентски съвет. Щом го нямаш нямам какво да коментирам!!!
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

moon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #6 -: 27.10.2006, 20:25:18 »

Освен в този форум каде другаде имаше обява за този студентски съвет???
Активен

3axap

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #7 -: 03.11.2006, 15:54:38 »

Колеги,
на 08.11.2006г. от 17,30ч. ще се проведе заседание на Факултетния студентски съвет. За присъствието вече сме се разбрали - никого не караме да идва на сила, но тези, които са поели отговорността да представят курса си, да се чувстват специално поканени. Поканата важи и за гости.
Сборен пункт - сградата на ул. "Костаки Пеев".
Активен
На лов за захар! :)

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #8 -: 22.11.2006, 15:24:34 »

Колеги,
на 08.11.2006г. от 17,30ч. ще се проведе заседание на Факултетния студентски съвет. За присъствието вече сме се разбрали - никого не караме да идва на сила, но тези, които са поели отговорността да представят курса си, да се чувстват специално поканени. Поканата важи и за гости.
Сборен пункт - сградата на ул. "Костаки Пеев".
Е, моля ви се!!! Това вече става цирк!!!
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #9 -: 22.11.2006, 15:28:45 »

Е, моля ви се!!! Това вече става цирк!!!

И кое е циркаджийското?
Активен

Sevastokrator Strez

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #10 -: 23.11.2006, 12:47:36 »

Smqtam,4e e dobre da se znae za predstoq6tata INTERDISCIPLINARNA STUDENTSKA KONFERENCIA NA 14 dekemvritazi godina.Tq 6te bade na tema ''Balkanskiqt sindrom''.Organizirana e ot fakultetniqt studentski savet.Hubavo 6te e da se uto4ni ve4e i 4asat za da moje interesuva6tite se da otidat kadeto trqbva.^te ima li prodaljenie?
Активен
Hayde sega znaem sa....

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #11 -: 23.11.2006, 19:22:01 »

Е, моля ви се!!! Това вече става цирк!!!

И кое е циркаджийското?
Ами, виж темата и ще разбереш!!!
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

Sevastokrator Strez

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #12 -: 24.11.2006, 13:51:34 »

Tva za cirka ne moga da go razbera,oba4e se stegnete malko i obarnete vnimanie na konferenciqta.14.12.2006- 9 auditoriq,Rektorata.
Активен
Hayde sega znaem sa....

Gogov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #13 -: 24.11.2006, 21:02:40 »

Като казах "цирк" имах предвид уговорките за задължителното! Ама май по-добре да не го бях казвал! Превърнахте го в същността на темата!
Активен
"Радвай се на този момент. Този момент е твоя живот."

3axap

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re: Факултетен Студентски Съвет
« Отговор #14 -: 28.11.2006, 14:52:51 »

Ден - Сряда, 29.11.2006г. Час - от 17,30ч. Сборен пункт - в двора на "Костаки Пеев"
Активен
На лов за захар! :)

Sevastokrator Strez

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re: Факултетен Студентски Съвет на ФИФ
« Отговор #15 -: 01.12.2006, 20:33:11 »

Nikade ne se publikuva info za konferenciqta.Nakraq 6te otidem 10 4oveka i 6te si pogovorim,sled tva moje i da se napiem.
Активен
Hayde sega znaem sa....