argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Пре­ду­чи­лищ­на и на­чал­на учи­лищ­на пе­да­го­ги­ка  (Прочетена 4243 пъти)

stas93

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте, желая да кандидатствам Пре­ду­чи­лищ­на и на­чал­на учи­лищ­на пе­да­го­ги­ка, но за жалост не открих в сайта нужната ми информация. Интересува ме какви са балообразуващите предмети и с каква матура евентуално е най - добре да бъда. Благодаря предварително! Очаквам вашите отговори :)
Активен

Buchtichkata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте и аз бих искала да питам искам да кандидатствам задочно обучение ПУП и НУП, но бих искала да знам дали само оценките от матурите ми са достатъчни или трябва да полагам някакъв допълнителен изпит?
Активен

smile123

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

V specialnost PUP I NUP mojete da darjite izpit po balgarski ezik-test ili pak s maturata po balg.ezik i literatura :) osven tova trqbva da se qvite na edin izpit za govornite sposobnosti,na koito vi kazvat da povtorite 1-2 skorogovorki ili da kajete bukvichkite "R","l","sh"-nishto osobeno ne e :)
Активен

G.Petrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Здравейте! Аз също мисля да записвам тази специалност...или НУПЧЕ  :-P
Активен

GerSun

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Излезнали ли са датите за предварителните изпити на тази сцепиалност ?  :-P
Активен

cvet81

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Аз ,ще се явя на изпит.
Все още не са обявени датите.Мислих с оценката от матурата,но се отказах.
Надявам се на по-висока оценка  от изпита.
5*ДЗИ +СУ (за матурата) а с изпит по езикова култура е 6*ОИ.
Успех на всички  :y:
Активен

Silvia77

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Привет!
Тази година и аз мисля да запиша  магистратура Начална и предучилищна педгогика 5 семестъра.
 Някой ако може да ми даде  повече инфо , който вече е преминал през това обучение)))
Ще закупя всичките му материли , пимагала и учебници в наличност)))))
Моля, за ПОМОЩ!
Активен