argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: пишете бе хора  (Прочетена 9076 пъти)

fair

  • Гост
Re: пишете бе хора
« Отговор #20 -: 21.02.2007, 14:04:28 »

Да, може и да е "квантова магия", но на мен лично ми се иска да вярвам, че не е така. Мисля, че науката се развива изключително бързо, така че няма да е нужно да чакаме чак толкова дълго време, за да разберем дали всичко това е възможно.
« Последна редакция: 21.02.2007, 14:07:45 от fair »
Активен

kristian

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: пишете бе хора
« Отговор #21 -: 26.02.2007, 16:59:50 »

Здравейте, бих желал да ви предложа, ако искате за подобни въпроси да отваряме отделни теми.Даже си мисля,че не е лоша идеята да направим виртуален клуб по физика на факултета, въпреки че тези теми  по принцип са безкрайни.Аз, не че разбирам кой знае колко, но ми се иска да има с кой да говоря за тези неща.

Колкото до сингулярността на онези първи мигове на създаването на вселената:
   
"Какво точно е станало не се знае. Изобщо, появяват се разни проблеми със самата същност на пространството и времето в онзи "момент" и е голяма каша. Иначе в ПУ не мисля, че има някой, който да се занимава по-сериозно с тази тема. Може би астронома ни Иван Попов."

Иван Попов със сигурност ще може да ти каже доста неща,но предполагам, че и проф.Балабанов защото той води един избираем курс относно "съвременните разбирания за времето и пространството" който навремето ми се искаше да запиша.

Всичко хубаво ви желая.
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: пишете бе хора
« Отговор #22 -: 26.02.2007, 21:26:42 »

Иван Попов със сигурност ще може да ти каже доста неща,но предполагам, че и проф.Балабанов защото той води един избираем курс относно "съвременните разбирания за времето и пространството" който навремето ми се искаше да запиша.

Е, то тоя курс и аз исках да го запиша, ама нямаше други желаещи сред "колегите" ми. Иначе две лета ходих на школи в Дубна, където между другото се обсъждаха експерименталните установки, с които се достига все по-близо до "онзи" миг. Става въпрос за големите ускорители и особено LHC в ЦЕРН. Даже една позната българка от там работеше (поне тогава) по една от установките на LHC. Но всичко това не значи, че аз знам нещо повече по въпроса :wink:.
Активен
Физически Факултет

koleff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Несериозна работа
« Отговор #23 -: 28.02.2007, 11:15:20 »

И форума продължава да си остава много несериозен, всеки си пише където иска и каквото иска. Вижте само заглавието на темата и до какви теми я докарахте.  :?
Активен

Maverick

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re: пишете бе хора
« Отговор #24 -: 14.03.2007, 23:08:59 »

 :D
Навремето беше друго, тогава нямаше Интернет и повече на Учение го отдавахме. :)))) Всащност аз повече по залите висях, но гледам, че някои мои колежки са станали главни асистентки :))))
Активен

frozenbrain

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: пишете бе хора
« Отговор #25 -: 01.10.2007, 10:25:54 »

Хората от нашия факултет просто не ги *** бе човек. Аз пък съвсем случайно го откривам. Ти наще не моеш ги накара да доат на лекции искаш да пишат във форум боже мили . Като казвам че не ги *** нямам пред вид че не ги *** за форума - те не знаят че има форум :-) Тях ЗА НИЩО не ги *** хах , нали бях скоро пак на изпити никой не го ебе че има 10 изпита , не го ебе че поне този път тряя се учи . Чакай си , да ти пише някой .
Активен

koleff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: пишете бе хора
« Отговор #26 -: 01.10.2007, 10:54:31 »

Хората от нашия факултет просто не ги *** бе човек. Аз пък съвсем случайно го откривам. Ти наще не моеш ги накара да доат на лекции искаш да пишат във форум боже мили . Като казвам че не ги *** нямам пред вид че не ги *** за форума - те не знаят че има форум :-) Тях ЗА НИЩО не ги *** хах , нали бях скоро пак на изпити никой не го ебе че има 10 изпита , не го ебе че поне този път тряя се учи . Чакай си , да ти пише някой .

И ти малко силна теория изказа. Първо това че някой не се притеснява от изпитите няма нищо общо с писането във форума, второ аз от хората които познавам от университета 50% от тях знаят за форума, но даже не са се регистрирали. И защо??? Защото като им казах, влезнаха прочетоха две три темички с изказвания като това
Цитат
Хората от нашия факултет просто не ги *** бе човек. Аз пък съвсем случайно го откривам. Ти наще не моеш ги накара да доат на лекции искаш да пишат във форум боже мили
не намират никакъв смисъл и да се регистрират. А пък и в днешно време повечето си имат достатъчно проблеми и работа, за да се занимават с форуми...
Активен