argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Problem s registraciqta  (Прочетена 3461 пъти)

HrSt

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Problem s registraciqta
« -: 09.03.2012, 21:58:32 »

Pyrvo se izvinqvam 4e pisha na latinica no nqmam kirilica na kompiutara.
Iskam da kaja 4e porastyrsih foruma predi da pisha, no ne otkrih reshenie na moq problem , koito e sledniq:
Pri registraciqta mi vav Focus obyrkah s vyvejdaneto na EGNto 1 cifra , pri koeto mi izleze syobshtenie 4e tova EGN ne e v bazata danni. Posle popravih sgreshenata cifra , no pri opit da se registriram otnovo mi vadi syobshtenie 4e ve4e ima syzdaden akount s tova ime. Molq vi da mi pomognete tyi kato se okaza 4e tova shte se otrazi na aktivnostta mi - zakysnqvaiki s registraciqta.

Blagodarq vi predvaritelno.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Problem s registraciqta
« Отговор #1 -: 10.03.2012, 11:37:09 »

Най-добре пишете на focus @ uni - plovdiv . bg (без интервалите). Трябва да ни дадете фак. номер, име или някакви конкретни данни по които да потърсим. Сам може да се справите ако пробвате от менюто за забравена парола - ще Ви се генерира нова и ще Ви бъде пратена на мейла, който сте посочили при регистрацията си.
Активен

Kamy Dova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Problem s registraciqta
« Отговор #2 -: 04.11.2013, 22:32:24 »

И аз имам проблем с регистрацията, не ми разпознва факултетния номер. Аз съм от филиал "Любен Каравелов" в град Кърджали, ние можем ли да се регистрираме, или е само за колегите от Пловдив? Наш преподавател ни посъветва да се регистрираме за да имаме достъп до документите в moodle
Активен

Емил Дойчев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 278
Re: Problem s registraciqta
« Отговор #3 -: 05.11.2013, 09:54:03 »

За сега Фокус регистрации не се поддържат за студентите от филиалите на ПУ. Работи се по въпроса, но решението няма да е готово до края на този семестър.
Активен

mazura90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Problem s registraciqta
« Отговор #4 -: 13.01.2014, 14:51:57 »

Здр  и аз имам проблем с регистрацията,когато искам да вляза във Фокус , ми изписва че няма такав акаунт, а когато попълня
фак.номер и име и ЕГН ми изкарва че акунта съществува вече,в DeLC ми изписва проблем с автентикация.
Активен

Емил Дойчев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 278
Re: Problem s registraciqta
« Отговор #5 -: 13.01.2014, 14:55:51 »

Виж това дали ще ти помогне: http://cart.uni-plovdiv.net/services/net.focus/faq

Също и новината, която е home страницата на DeLC:

Цитат
Ако имате проблеми с вход в DeLC трябва да се уверите, че сте активирали акаунта си във Фокус чрез линка, който Ви е бил изпратен при създаване на акаунта.

Ако преди сте използвали портала с друг факултетен номер няма да можете да се логнете с новият докато не бъде деактивиран старият Ви профил в DeLC. Това може да стане след като изпратите e-mail на delc at uni-plovdiv dot net.

Ако продължаваш да имаш проблеми с използването на Фокус акаунта си пиши на focus at lists.uni-plovdiv.net с повече информация - например имена и факултетен номер.
Активен

mazura90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Problem s registraciqta
« Отговор #6 -: 13.01.2014, 21:10:48 »

Извинчвам се но какъв е по точно e-mail адреса на който трябва да пиша?
Активен

Емил Дойчев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 278
Re: Problem s registraciqta
« Отговор #7 -: 13.01.2014, 22:25:18 »

Извинчвам се но какъв е по точно e-mail адреса на който трябва да пиша?

Изпратих ти лично съобщение.
Активен

MichaelDimitrov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • bet365 алтернатива
Re: Problem s registraciqta
« Отговор #8 -: 07.03.2014, 23:38:08 »

И аз имах проблем с регистрацията, но смених браузера и стана   :-)
Активен
Bet365 през алтернативни сайтове.