argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Кой ще кандидатства тази година ПУП и НУП? :)  (Прочетена 3628 пъти)

G.Petrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Активен

limontozo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Аз мисля да пиша НУПЧЕ,но няма да ми е от първите желания.
Активен

G.Petrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Ами аз също се колебая, но мисля че предучилищна и начална училищна педагогика е по-добре от НУПЧЕ. Давайте мнения за специалностите.  :-)
Активен

smile123

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

PNUP e po-hubavo
Активен

G.Petrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Защо  :-P
Активен

хриси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

моляяяяяяяяя я кажете какав е критерия зо оценяване на работите по български имам 2 на изрита а мислех че ще е повече :-(
Активен

G.Petrova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Ами за тази специалност може да се кандидатства и с матура, така че не е нужно да ходиш на изпит. Минимален бал - 25.05
Активен

breackkz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

 и аз искам да кандидатствам тази година същата специалност дано ме приемат само с матура
ам освен матурата не се ли взима и оценката по БЕЛ от дипломата ? :roll:
Активен

rado89

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте, ПНУП е една идея по- лесна дисциплина, тъй като не фигурира чуждия език. Понякога този чужд език е голяма мъка за някои ( до скоро, семестриално завършили студенти, не можеха да си вземат изпитите по английски език.). Ако смятате да запишете НУП и ЧЕ с мисълта, че ще ви е много лесно и че няма да ви се налага да учите, жестоко се лъжете- лесно се влиза, някои изпити се взимат изключително трудно, разбира се други се взимат лесно, има повече предмети и тн. Но като реализация НУП и ЧЕ е по- добър вариянт, защото с ПНУП е много по- трудно намирането на работа след това. Вие сами си преценяте, какво точно ви се учи, но пак ви казвам, идеята "Аз ще влезна и ще си щракам с пръсти" е далеч от истината. Успех с кандидатстването и успешен прием.
Активен
Няма незаменими хора, има НЕЗАБРАВИМИ!!!

Vaniam

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Ами за тази специалност може да се кандидатства и с матура, така че не е нужно да ходиш на изпит. Минимален бал - 25.05
как е по-добре с матура или с изпит има ли значение..
Активен