argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Търся човек от горен курс Медицинска Биология  (Прочетена 2102 пъти)

ivan92ivanov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
  • is.gd/medbio
    • Медицинска биология

Здравейте, казвам се Иван и съм в първи курс Медицинска Биология. С колегите ми създадохме сайт в който качваме лекции, упражнения, материали и т.н. за нашата специалност. Сега, искам да се обърна към колегите от по-горен курс които имат желание да помагат на колегите от техния или по-долен курс и да ви помоля да се свържете с мен чрез лично съобщение за да ви дам достъп до сайта и да споделите вашите материали. Другото което е, понеже започнахме да набираме спонсори (спонсорират ни с материали и медийна подкрепа), бих искал някой от 8ми курс да напише анотация за това какво могат завършващите тази специалност, която анотация да бъде насочена към евентуални работодатели. Очаква се в бъдеще да привлечем повече внимание към нашата специалност, и когато това започне да става факт, ще публикуваме обяви за работа по специалността.

Извинявам се за несвързаното ми изказване, надявам се да сте ми разбрали идеята :)
Активен

munroe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
  • Няма ли да стане лято вече?

Ванка, всички учат почти еднакви неща. Различните специалности имат по 1-2-3 специфични дисциплини.
Активен

ivan92ivanov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
  • is.gd/medbio
    • Медицинска биология

Първо искам да се поправя че става въпрос за 8ми семестър(т.е. 4ти курс). Второ мисълта ми е да има нещо като мотивационно писмо към работодателите които посещават сайта, за да изпъкват кадрите на ПУ, един вид реклама. На мен не ми трябва да знам какво може да се работи след завършването (което ме вълнуваше толкова време), защото вече съм си направил план. Целта ми в този случай е (пак казвам) реклама за пред евентуалните работодатели, и място от където всеки колега да може да навакса пропуснатия материал примерно ако му се е наложило да отсъства.

Ако желаете разгледайте сайта за да видите за какво става въпрос: http://bit.ly/medbiopld
Активен

munroe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
  • Няма ли да стане лято вече?

Представи си, че аз съм един работодател и отварям вашия рекламен сайт. Какво да видя?
  - Пищови за изпита по Клетъчна Биология
  - Конспект, Пищови и Материали по Биоорганична Химия
  - Пищови по Медицинска зоология 1част
 
Не искам да критикувам, но все пак "пищови" + посредствени оценки едва ли ще ви осигури работа :)
Активен

ivan92ivanov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
  • is.gd/medbio
    • Медицинска биология

Хахаха много си прав(а)  :-D пищовите ги пуснахме експресно преди изпитите, защото яко се бяхме отпуснали първия семестър, но вече няма да качваме подобни неща (смятам да ги изтрия), и ще си качваме само полезни материали, теми и конспекти, защото си взехме вече поука от първия семестър. Пищовите се оказаха нож с две остриета, почти никой не се осмели да ги използва за преписване от страх (страха на заека), а тези които ги извадиха, ги хванаха и скъсаха съответно... така че повече пищови - НЕ!  Или ще си учим здраво или ще ни късат със чест :-D :-D

П.П. Много благодаря за забележката, не се бях замислял над това :)
Активен