argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Дипломна работа  (Прочетена 851 пъти)

Zl0biLiQ

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Дипломна работа
« -: 12.03.2012, 19:21:42 »

Здравейте! Някой може ли да ме светне какво предсавляват дипломните работи как се правят или да даде някой линк в сверата на биологията :) Благодаря предварително  :-P
Активен

plam80

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Дипломна работа
« Отговор #1 -: 14.04.2012, 12:53:34 »

Здравей!
Първо си пресмяташ успеха - ако е над 4 имаш право на дипломна работа. Ако това приемем, че е така, тогава си търсиш свободен преподавател от университета, който да ти бъде ръководител. след като го намериш, разговаряте за тема на дипломната работа и готово. Подават се две молби до УО за допускане на защита на дипломна и това е то.
Активен

munroe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
  • Няма ли да стане лято вече?
Re:Дипломна работа
« Отговор #2 -: 14.04.2012, 21:04:15 »

Ами в биологическия си харесваш някаква дисциплина. Гледаш да имаш 6 по нея. След изпита питаш преподавателя (надяваш се да те е запомнил) дали може да те вземе за дипломант. Шансовете да те вземат и да не те вземат са равни.
Аз така си харесах предмет, молих, взеха ме. После получих друго предложение за дипломна работа по друга дисциплина и така.

В различните дисциплини се отделя различно време за работа. Но при всяка вероятност трябва да  се отделя голямо количество от свободното  време, за да работиш и да се учиш. Общо взето там се научават много неща. Нещата, които правим на упражнения са на повърхността.
Активен