argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Да се запознаем :)  (Прочетена 10434 пъти)

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Да се запознаем :)
« -: 29.05.2012, 14:49:49 »

За каква специалност ще кандидатствате?
По кой предмет ще се явявате на изпит?
От къде сте  и какво е настроението преди предварителните ? :)

Аз ще се явявам на изпита по БГ .
Като специалност съм си избрала психология  :-)
От Стара Загора съм (ако има градски да се обаждат)
  :-)
Активен
Стихия Вода...

coolz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #1 -: 09.06.2012, 01:28:38 »

Здравей~! ^^
Психология
Мисля да е по БГ или Психология.
От Елхово съм, а настоението ми е супер, само дето понякога си мисля, че няма да ме приемат и цяла година ще бездействам, и ми става леко тъпичко xD

П.С. Стара Загора ми е любимият град! (:
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #2 -: 09.06.2012, 10:11:47 »

То и аз 4 дни преди изпита се сетих , че ми трябват уроци ... до колкото разбрах, вторник би трябвало да има резултати за предварителните .
Ти на редовните явно ще се явяваш .
Ако не ме приемат ,ще се явя или по БГ или по Психология...
Ти за кой от двата изпита учиш или още не си започнал/а?  :-)
 
П.С. В Стара Загора се размирисаха липите вече  :mmm: наистина е хубав град ,по спокоен е :) През Елхово не се ли минаваше за морето?
Активен
Стихия Вода...

coolz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #3 -: 10.06.2012, 17:30:35 »

Ми, реших направо на редовните, защото мислех да кандидатствам  с Психология, ама се отказах, а те предварителните вече са минали :D

И тук се размирисаха ^^ Ти си мислиш за ЕлхОво, което е до Стара Загора, но е село, а нашето е град :Д и е до Ямбол (:
« Последна редакция: 10.06.2012, 17:32:25 от coolz »
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #4 -: 11.06.2012, 11:06:30 »

За това на матурата по география имам 3,18 :D
И сега няма да се явяваш ли ?
Активен
Стихия Вода...

coolz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #5 -: 11.06.2012, 14:26:25 »

Не, ще се явявам, но на редовния (:
Мани, тия матури голяма излагация....... и съм сигурна, че това посмъртно не може да са моите оценки и ще изпращам молба до министерството, но няма да има никакъв резултат, защото оценката, дори и сгрешена, не може да се промени... cool,uh?! .........
Активен

хриси

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #6 -: 13.06.2012, 15:09:19 »

здравейтееееее аз бях на предварителният но имам 2 :cry: сега се готвя пак на ново  изрита е по български  а някой знае ли как се оценяват работите
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #7 -: 15.06.2012, 03:44:58 »

Куул не ами... дано малко правда да постигнеш ,пожелавам ти го:)

И аз ще се явявам юли.
На предварителния изкарах 3,70 ...

Много голям проблем ми е да реша на кой изпит да се явя..психология ли..български ли...?

Хриси ,не знам как се оценяват работите ,но до колкото разбрах отнемат точки за грешки ,но не съм сигурна .
Учи и каквото стане  :wink:
Активен
Стихия Вода...

cvetelina.taligarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #8 -: 25.06.2012, 16:16:11 »

Здравейте и аз съм решила психология.
Ще се явявам направо на редовните,но мисля да държа и по Бел и по Психология за да ми е по -сигурно (не знам дали може и по двете  :-D )
От Панагюрище съм и нещо доста съм се сдухала относно предстоящите изпити :-) Вие по какво учите,аз съм застъпила учебника за 9 клас по психология на Стаматов,но само той нз дали ще е достатъчен  :-)
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #9 -: 26.06.2012, 22:48:54 »

Цвети ,приятно ми е Гергана  :-) Аз също ще се явявам и на двата и уча само по Бел ...някак си за психологията се надявам на знанията си :) Не се сдухвай ;) довери се на себе си и съм сигурна ,че ще се справиш много по добре отколкото като си притеснена
Успех :)
Активен
Стихия Вода...

cvetelina.taligarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #10 -: 26.06.2012, 23:28:39 »

Ох ми аз по Бел не съм отворила след матурата,разчитам на това което си знам  :-) А по психология вече чета учебника за 2ри път ама нещо нищо не запомням  :-D той изпита по бел на 6ти ли беше :-) Успех и на теб Гери и се надявам да се запознаем и лично  :-) :-*
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #11 -: 29.06.2012, 12:16:18 »

На 6-ти е Цвети :) Аз си взех тестовете ,но не съм ги решавала.Ами да , можем да се уговорим да се видим където ще са ни изпитите :)
Активен
Стихия Вода...

cvetelina.taligarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #12 -: 29.06.2012, 12:51:35 »

Аз вчера се записах и момичето,което ми прие документите ми каза че няма смисъл да ходя на изпита и по Бел и по Психология,а само по Бел и там говорния и комуникативния,и понеже не съм ходила на предварителни ми писа оценката от ДЗИ.Доста се прецаках докато учех по Психология,защото изпуснах доста ценно време за учене по Бел.Ти по какво учиш за Бел?Аз в нас имам някакви тестове,по които се готвех за матурата и не знам дали стават,но ще уча по тях  :-) И доколкото разбрах изпита по Бел се състоял от 4 задачи - 1вата била 60 думи да подчертаеш вярните,2рата да откриеш пунктуационните грешки(които обаче не разбрах дали са упоменати колко са на брой или сама трябва да се досещам) :-( 3тата пълен и кратък член и 4 - есе  :-) Ти знаеш ли нещо по този въпрос ? :-) Ами аз мисля още на 5ти да съм в Пловдив и 2 дни преди изпитa, като разбера в коя сграда ще съм,ще ти пиша и може да измислим нещо по въпроса :-) :-) Иначе успех на изпита ако не се видим  :-)
« Последна редакция: 29.06.2012, 12:53:10 от cvetelina.taligarova »
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #13 -: 08.07.2012, 13:54:24 »

Здравей ,Цвети!Как мина ? Аз си мисля ,че по добре се справих от предварителните ,надявам се да не се лъжа.Утре отивам на изпита по психология .Само не разбрах,защо да няма смисъл?А ако изкараш по висока оценка на изпита по психология ?
Активен
Стихия Вода...

cvetelina.taligarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #14 -: 08.07.2012, 17:53:53 »

Ами да ти кажа изпита по Бел не беше толкова труден с изключение на текста (4задача) тя ме побърка :-D Иначе аз лично не знам какво съм направила резултатите ще покажат.A за изпита по Психология не знам така ми каза момичето,така ти го написах и аз  :-)
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #15 -: 10.07.2012, 03:19:45 »

Ами тя хубаво е казала ,но изпита беше много приятен и лично аз смятам ,че там се представих по добре :)
Активен
Стихия Вода...

cvetelina.taligarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #16 -: 11.07.2012, 17:11:41 »

какво направи на изпита по псигология,днес гледах че резултатите вече са излезнали,а тея по Бел се бавят още и направо ще откача така като не знам какво съм направила  :-D Иначе успех ти пожелавам дано те приемат и мен естествено де  :-) и ще се видим някой път  :-)
Активен

Aqua_Di_Gioia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #17 -: 11.07.2012, 20:09:13 »

Точно ги видях! Имам мн.добър 4,90 и не знам да се радвам ли ?!?!?Дано да ме приемат :mmm:
Активен
Стихия Вода...

Ivelina

  • Гост
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #18 -: 12.07.2012, 21:50:56 »

по психология няма ПРЕДВАРИТЕЛНИ само РЕДОВНИ...
ходите на изпити а незнаете на какви се явявате
Активен

cvetelina.taligarova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Да се запознаем :)
« Отговор #19 -: 12.07.2012, 22:23:21 »

Това го знаем.Добре че се намери някой да ни каже !
Активен