argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Важно: относно магистратура в ФИСН на ПУ  (Прочетена 3132 пъти)

cybernas

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте,

Казвам се Атанас Николов и се интересувам от условията за кандидатстване магистърска степен във ФИСН на ПУ. Не съм от града, завърших редовно обучение (бакалавър) по специалност "Туризъм" в Юго-западен Университет "Неофит Рилски", град Благоевград и сега бих желал да уча за магистър в Пловдивския Университет. Тъй като не видях информация в сайта, а доколкото прочетох във форума имат право само тези които са завършили бакалавърска степен в ПУ да кандидастват за магистри. Въпроса ми е дали има възможност за кандидатстване за магистърска степен, ако в случая не си се обучавал в ПУ (в моя случай-ЮЗУ, Благоевград) и трябва ли да се полага допълнително изпит ако си учил в друг университет. Също ще ви помоля да ми кажете за сроковете и изискванията за кандидатстване.
Предварително ви благодаря
Активен

erowine

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

ами те класиранията излязоха вече...срокът беше до 15.10..
Активен

iliana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

да срокът е минал ама нали са лакоми за пари вчера един мой познат отишъл и искал да си подава документите понеже въобще не е знаел че срокът е изтекъл и те му викат ами малко си позакъснял колко ти е успеха и дрън дрън и му казали в понеделник да идва да се записва въпреки че го няма в списъците с приетите. :-o :-oЧестито на всички които платиха по 15 лв за да си подадът документите аз лично съм изумена от това нахалство така да прибират пари въпреки че са минали всички срокове :x :x.Трябва да кажа че аз сериозно се чудя дали да уча тук и да плащам толкова пари при положение че от сега се дразня

И сега по темата да можеш да кандидастваш независимо че не си завършил ПУ.Ако толкова ти се иска да учиш тук отивай тази седмица сигурно и теб ще те приемат като моя познат
« Последна редакция: 21.10.2006, 10:26:51 от iliana »
Активен