argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Документи за общежитие  (Прочетена 1915 пъти)

ivan92ivanov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
  • is.gd/medbio
    • Медицинска биология
Документи за общежитие
« -: 07.07.2012, 18:34:19 »

Моля някой да ми каже необходимите документи за общежитие. В тях влизат ли доходите на родителите, и как влияят оценките?
Активен

dessie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Документи за общежитие
« Отговор #1 -: 16.07.2012, 16:22:01 »

http://uni-plovdiv.bg/news/index/5/
Тук е записано всичко необходимо :)
Активен
It's amazing what we can hide just by putting on a smile. :)

ivan92ivanov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
  • is.gd/medbio
    • Медицинска биология
Re:Документи за общежитие
« Отговор #2 -: 16.07.2012, 17:38:18 »

Много Ви благодаря!  :bow:
Активен

Blitzkrieg

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
  • Лингвистика с ИТ (английски с немски)
Re:Документи за общежитие
« Отговор #3 -: 25.07.2012, 14:29:04 »

Не ми отваря линка. Изписва ми някакъв-си Error 404. ?!
Активен

devil4e_kiss4e

  • Гост
Re:Документи за общежитие
« Отговор #4 -: 28.07.2012, 13:06:08 »

някой от вас знае ли дали наистина не приемат документи с доход по-малко от мин. за член от семейство, защото на мен ми е много по-нисък от минималния и се притеснявам, че няма да ме приемат, а нямам възможност за квартира. Моля, ако  някой е запознат да ми отговори. Благодаря предварително.
Активен

Incandessence33

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Документи за общежитие
« Отговор #5 -: 09.08.2012, 18:40:35 »

И на мен не ми го отваря ? Дайте нещо друго
Активен

didenceeto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • Биология и английски IV курс
Re:Документи за общежитие
« Отговор #6 -: 12.08.2012, 21:02:15 »

В сайта го има на главната страница, много е трудно да се провери.

http://uni-plovdiv.bg/news/index/95/
Активен

devil4e_kiss4e

  • Гост
Re:Документи за общежитие
« Отговор #7 -: 14.08.2012, 15:57:25 »

Искам да попитам няколко неща относно документите за общежитие, тъй като някои неща не ми станаха ясни. Та от инфото в сайта ми стана ясно, че са ми необходими документите по т. 1, 2, 6, 9 Въпросът ми е от университетската книжарница ли се закупува молба-декларация и с успеха, с който съм приета ли участвам в класирането (ще съм в 1-ви курс) и трябва ли да представям някаква заверена бележка от учебен отдел и аз, че съм приета или нещо друго, с което да удостоверя тази оценка от класирането ? Другият ми въпрос е освен бележката от Бюрото по труда, където е регистрирана майка ми, трябва ли и някакъв друг документ, какво представлява тази декларация образец, така и не ми стана ясно? Нека някой, който е запознат да отговори. Благодаря
Активен

sweety11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
  • Молекулярна биология - III-ти курс
Re:Документи за общежитие
« Отговор #8 -: 15.08.2012, 17:19:01 »

Искам да попитам няколко неща относно документите за общежитие, тъй като някои неща не ми станаха ясни. Та от инфото в сайта ми стана ясно, че са ми необходими документите по т. 1, 2, 6, 9 Въпросът ми е от университетската книжарница ли се закупува молба-декларация и с успеха, с който съм приета ли участвам в класирането (ще съм в 1-ви курс) и трябва ли да представям някаква заверена бележка от учебен отдел и аз, че съм приета или нещо друго, с което да удостоверя тази оценка от класирането ? Другият ми въпрос е освен бележката от Бюрото по труда, където е регистрирана майка ми, трябва ли и някакъв друг документ, какво представлява тази декларация образец, така и не ми стана ясно? Нека някой, който е запознат да отговори. Благодаря



Мога да ти отговоря само на първите ти въпроси.
1. Да, от книжарницата се купува.
2. Да, с успеха от КСК.
3. Когато си купиш декларацията от книжарницата и след като я попълниш трябва да отидеш при инспектора на твоя отдел и там ще ти нанесат успеха и ще я заверят.
За останалите въпроси не съм запозната. :)
Активен