argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Специализации  (Прочетена 603 пъти)

Blitzkrieg

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
  • Лингвистика с ИТ (английски с немски)
Специализации
« -: 07.09.2012, 01:18:00 »

Видях, че под списъка с магистратурите за филологическия факултет за изредени специализации. Говорих с един приятел и той ми каза, че специализациите се карат последните курсове, в зависимост от това за колко семестъра е специализацията. Например мен ме интересува специализация "Журналистика". Тя се кара за 4 семестъра. Съответно последните 4 семестъра (III и IV курс). Също така разбрах, че трябва мало по-голям успех за записване за специализация. Някой има ли представа колко???

Ако пропускам или бъркам нещо, моля някой да ми разясни. Ще съм ви много благодарен!
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология
Re:Специализации
« Отговор #1 -: 16.09.2012, 03:32:52 »

Нещата не са точно така!!!
1 -  Специализация можеш да запишеш в началото на всяка година,като си има отговорник от учебен отдел, при когото подаваш документи и ти казва какво? що? кога?
2 - Журналистиката наистина е 4 семестъра - можеш да я запишеш още  щом влезеш в ПУ!
3 - Специализациите НЕ се обвързват по никакъв начин  с  твоя досегашен или бъдещ успех!

Ето тук http://slovo.uni-plovdiv.bg/?page_id=4695  има информация от миналата година. Текстът сигурно ще си е актуален и за тази учебна година - но може да има промяна в датите и таксата!

УСПЕХ!!!
Активен