argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Група на всички колеги от магистратура Финансов мениджмънт  (Прочетена 11010 пъти)

Таня Лисичкова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Искам да попитам материалите за изпитите дали ще ни ги дадът качени на диск или евентуално от някъде да могат да се свалят?
Активен

mimchetyyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Искам да попитам материалите за изпитите дали ще ни ги дадът качени на диск или евентуално от някъде да могат да се свалят?

Много зависи от преподавателя. Всеки решава дали в началото или в края да даде някакви готови материали и дали изобщо да даде... Иначе има тема за неофициални  електронни материали - https://forum.uni-plovdiv.net/index.php?topic=11677.0
Активен

Таня Лисичкова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Активен

mimchetyyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Активен

Niki_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

А на мен ми е интересно дали всички ще имаме общи лекции,т.е и тези които са профил 4 семестъра и тези с 2 ?
Активен

mimchetyyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

като гледам програмите 3 семестър за тези които са 2 години обучение карат с 1 семестър с тези които са 1 година... значи 2 година за нас ще я караме с икономистите които ще запишат другата година
Активен

mimchetyyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

и ще сме в Нова сграда :)
Активен

Vesito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте отново! Както разбирам от програмата няма да сме заедно двете новозаписани групи- 2 и 4 семестъра. Тези, които сме 2 семестъра ще сме с миналогодишната група 4 семестъра. Все пак е добре, че сме в новата сграда. Ще се видим на 24  :-)  Успех на всички!
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

За да ви спестя една голяма част от терзанията свързани с материалите - повечето преподаватели няма да ви дадат нищо. Трябва сами да си водите записки от лекциите, да си купите учебници и да се оправяте като цяло. Друг е въпросът колко ще се качествени лекциите, но като цяло се избутват нещата. В групата за електронни материали има някои неща, други може да добавя по някое време, за да сте по-спокойни за изпитите. Ами май това е засега от мен, ще следя темата отблизо.  :-)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

Gergancheto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

A dali prepodavatelite shte darjat na prisastvieto ?
Активен

eliii_1988

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте и от мен :-) Аз съм в едногодишно  обучение. Ще е много хубаво тук всички да събираме и коментираме процеса на обучение.
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев

A dali prepodavatelite shte darjat na prisastvieto ?
Ако държаха на присъствието, едва ли някога щях да завърша!  :-D Предполагам това е достатъчно като обяснение.  :wink:
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

reni2

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте и от мен!!! аз съм магистър 2 семестъра
Активен

reni2

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Ако желаете може към 8 да се съберем по раничко пред университета искате ли да си разменим скайповете и още някой да попитам има ли пътуващи от пазарджик :-)
Активен

Таня Лисичкова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Има ли вариант да се освободиш от изпит ако си го  държал през балакавърската степен? математика и статистика примерно,понеже аз съм завършила инженерна специалност и съм имала такива предмети.
Активен

Таня Лисичкова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

бакалавърската степен имах впредвид :D
Активен

mimchetyyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Има ли вариант да се освободиш от изпит ако си го  държал през балакавърската степен? математика и статистика примерно,понеже аз съм завършила инженерна специалност и съм имала такива предмети.
да има възможност да се освободиш.
мои колеги от бакалавъра се освободиха от математиката, когато записаха втора специалност във ФИСН, но не и от статистиката, защото била по различна от тази която ние сме учили (завършили сме математика и информатика в ПУ)
Активен

yanica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

здравейте и от мен колеги!
И аз съм в тази група -  1 година
Активен

Vesito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

До reni2
Здравей, аз съм от Пазарджик. Засега сме се организирали с още една колежка да пътуваме заедно. Ще се видим на 24 и ще се запознаем.  :-)
« Последна редакция: 22.11.2012, 20:02:47 от Vesito »
Активен

Gergancheto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

A ima li nqkoi, koito da patuva ot Sofiq ??
Активен