argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Група на всички колеги от магистратура Финансов мениджмънт  (Прочетена 11009 пъти)

Стойчо

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 255
  • Политология\Маркетинг

Има ли вариант да се освободиш от изпит ако си го  държал през балакавърската степен? математика и статистика примерно,понеже аз съм завършила инженерна специалност и съм имала такива предмети.
Разбира се,че може да се освободиш.Само подаваш заявление при Елито :y: Аз първите 2сем съм освободен почти по всичко :hihi:

Групата за  неофициални  електронни материали която Васко създаде е много добра :beer: При мен обаче всичко ми е записки на хартия,ако на някой нещо му трябва да пише :y:
« Последна редакция: 22.11.2012, 23:13:32 от Стойчо »
Активен

Gergancheto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Kolegi, ne uspqh da doida na parvite lekcii :( kak minaha, kak sa prepodavateli i kakvi sa tehnite iziskvaniq ??
Активен

dymbela

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте колеги! Аз съм едогодишна форма на обучение. Искате ли да си направим обща поща в abv за обмяна на информация. Един мои приятел, които учеше Финансов мениджмънт преди 2 години ми каза, че те така са процедирали и им е било много по лесно ;)))
Активен

Niki_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Здравейте колеги! Аз съм едогодишна форма на обучение. Искате ли да си направим обща поща в abv за обмяна на информация. Един мои приятел, които учеше Финансов мениджмънт преди 2 години ми каза, че те така са процедирали и им е било много по лесно ;)))

Здравей колега :)
вече има създадена такава поща :)
Активен

mimchetyyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Здравейте колеги! Аз съм едогодишна форма на обучение. Искате ли да си направим обща поща в abv за обмяна на информация. Един мои приятел, които учеше Финансов мениджмънт преди 2 години ми каза, че те така са процедирали и им е било много по лесно ;)))

Здравей колега :)
вече има създадена такава поща :)

Ники, пощата е за нас, които сме 2 години :) не за всички те учат друго
Активен

Мирослава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Вижте какво съобщение е публикувала Шишкова за икономистите:
Здравейте,

Само да ви обърна внимание, че програмата е с промени :

Отпада дисциплината Финансов контрол – заменя се с Данъчно облагане.Тъй като това е изборна дисциплина по Учебен план, тези които са подали молби за освобождаване по дисциплината Финансов контрол , ще се счита ,че това е изборната им дисциплина за 1 семестър със съответната призната оценка . Поради този факт, няма да имат ангажименти с Данъчното облагане като семестриална и изпитна ангажираност .


Не знам дали това е добре, но се чудя, дали с държан изпит по Данъци и данъчна политика ще мога да се освободя. Някакви идеи? :)
Активен

katerina89

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Zdraveite, kolegi! Iskam da popitam nqkoi znae li dali ima e-mail obst ili nqkakva suzdadena grupa vuv fb na kursa? Ako neshto molq da mi pishete, taka shte komunikirame lesno!  :-)
Активен

nadenceto844

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Zdraveite! Za tezi, koito sa nqmali vyzmojnost da prisystvat na lekcii do momenta. Az sym finansov men. 4 semestyи eto obsht e-mail: finansov_man@abv.bg, pass: 666666, ima grupa viv fb  финансов мениджмънт випуск 2012, ако някой неможе да я намери нека се свърже с мен Надежда Гегова, аз ще го включа към групата. Има дати за изпити, но ще ги видите на страницата в facebook.

Лек ден на всички!

Ps: Izvinqvam se za smesenoto pisane s latinski bukvi i na kirilica, ama sym s malko bebe i kakto doide :)
Активен

dymbela

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте колеги! Разбрах че е направена обща поща за тези който учат две години, а за тези които учат една година, как е пощата? Може ли да напишите емайла и паролата.
Активен

Мирослава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте колеги! Разбрах че е направена обща поща за тези който учат две години, а за тези които учат една година, как е пощата? Може ли да напишите емайла и паролата.

Предлагам и ние да си направим група във Фейсбук, за да става по-бързо комуникацията. Ако сте съгласни ще опитам да направя аз, макар да не съм много на "ти" с групите :)
Активен

nadenceto844

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте колеги! Искам само да кажа, че групата в ФБ " Финансов мениджмънт - 2012 ПУ " е на магистри, неикономисти, 4 семестъра, випуск 2012, така също и общата поща finansov_man@abv.bg. Разбира се, който иска може да се присъедини към нас.

Лек и успешен ден на всички!
Активен

katerina89

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Ако някои колеги знаят за група или мейл за икономистите, моля да пише!
Активен

Мирослава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Създадох група във Фейсбук: Финансов мениджмънт ПУ икономисти 2012-2013. Който иска може да се включи :wink:
Активен

Vesay

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте колеги. Аз също съм магистър Финансов мениджмънт икономисти. Поради стечение на лоши обстоятелства бях на лекциите само първия уикенд и отсъствах на останалите, а ще се появя вероятно чак на тези след нова година. Някой може ли да ми каже как мога да се сдобия с пропуснатите лекции и има ли нещо ново, например дадена ли ни е курсова задача по макроикономически анализ? Ще бъда много благодарен на всеки който помогне.
Активен

yanica

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

здравейте и от мен колеги, аз също съм Финансов мениджмънт икономисти и искам да се включа в групата на Фейсбук но не я намирам
Активен

Мирослава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
« Последна редакция: 14.12.2012, 11:42:25 от Мирослава »
Активен

Мирослава

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

http://www.facebook.com/groups/fin.menidjmunt/ Ако следвате този адрес става ли? Преименувах я на: Фин.мениджмънт ПУ, икономисти 2012/13. Дано стане сега :)
Активен

Vesay

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Айде бе колеги, един ли няма който да ми каже какво става с този макроикономически анализ.
Активен

Vesito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Колега, нямаме курсова задача по макроикономически анализ. Изпита ще е тест с отворени и затворени въпроси и 2-3 задачи.
Колкото до лекциите, най-добре отиди до университета и си купи учебника на проф. Тонкова. Продават го на павилиона пред главния вход за 20 лв.
Тя препоръча да си го купим.
Активен

plamity

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Zdraveite. az sym finansov menidjmant- neikonomist. Iskam da popitam nqkoi dali moje da kaje neshto povche za tozi izpit- kak minava toi? Test ili ako imate testovete da gi dadete? Blagodarq Vi!
Активен