argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Maгистратура "Институции, държавни традиции и национална сигурност"  (Прочетена 4001 пъти)

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Здравейте! Искам да попитам , някой има ли информация кога ще излезе списък с приетите в програмата и дали изобщо тя ще стартира. Притеснена съм, защото документи подадох още ноември, по късно разбрах , че предстои акредитация, а януари ще бъде изнесена информация в специализирания сайт. Е, в него има инфо само за второкурсниците и завършващите , но нищо друго за новоприети и стартиране.. а вече е края на януари.. При последното ми питане в университета , ми казаха че ще стартира най-вероятно Втория семестър.. Притеснявам се че губя годината в чакане..Моля ако има хора , които по един или друг начин са заинтригувани или имат сведения да пишат . Благодаря !
Активен
ManittaV

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия
Активен

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

tazi informaciq q znam , vuprosa e che ne e aktualna...
Активен
ManittaV

rensita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • DO WHAT YOU WANT!!!

И аз съм притеснена от факта, че все още няма информация в сайта, колкото и пъти да се обадя на инспекротката Нели Чиликова, все ми казва да следя сайта, а там ден след ден няма нищо....но по информация ще стартира тази специалност само трябва да сме по-търпеливи, все пак не вярвам да ни губят така неправомерно времето и накрая да няма. Според мен не биха си позволили такова излагане :)
Активен

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Дано да е така ! Нямам търпение вече! поне да си платим семестъра и да ни заверят книжки :)) ако имаш някакво инфо моля те пиши :)
Активен
ManittaV

Ivan Penev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Kakvi mojem da rabotim sled kato q zavarshim tazi specialnost nqkoi moje li da kaje
Активен

rensita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • DO WHAT YOU WANT!!!

Вижам че учебни план за специалността е излязъл с хорариума часова и т.н, но няма информация за записване такси и т.н., някой да знае нещо?
Активен

rensita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • DO WHAT YOU WANT!!!


Виждам че учебният план за специалността е излязъл с хорариума часова и т.н, но няма информация за записване такси и т.н., някой да знае нещо?
Активен

rensita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • DO WHAT YOU WANT!!!

Гледам в специализирания сайт че са махнали всякаква информация за наща магистратура и за тези, които получават акредитация Февруари.....дано да обновяват и след ден два да има информация, че вече полудявам!!!!!!!
Активен

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Абе хора изтрита е цялата информация !! Какво ще правим ?? Ами ако кажат че се отменя ?? Изгубили сме цяла година вече , за таксата както и да е , въпреки ,че не е честно, но ако сме живели само в очакванее , НЕЗНАМ ! Дайте да се съберем и да идем до университета , защото нещо не ми харесва тая работа. В крайна сметка трябва да се даде яснота - почти март месец стана...оффф като всичко в тая държава.. колкото пъти се обадя едно и също - да сме гледали саита !!!!  :-X
Активен
ManittaV

rensita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • DO WHAT YOU WANT!!!
Активен

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

molq te pishi kakvo e stanalo i kakvo sa ti kazali , mn sam pritesnena !!
Активен
ManittaV

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

veche e mat mesec......i nishto ....semestura otdavna zapochna ...qvno dogodina shte zapo4vame i qvno v druga specialnost ..................pffffffffffff
Активен
ManittaV

rensita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • DO WHAT YOU WANT!!!

kato hodih mi kaza inspektorkata 4e do sredata na mart sus sigurnost 6te e qsno dali specialnostta 6te polu4i akreditaciq ili nqma da polu4i, i da ne se pritesnqvame ako polu4i vsi4ko 6te bude OK, no ako ne polu4i koftito e 4e 6te sme si izgubili edna godina..... :( ina4e do sredata na mart 6te e qsno.....mai trqbva da si stiskame palci da polu4i akreditaciq
Активен

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

oh, chestno da ti kaja te taka otlagat oshte ot octomvri i az gubq vqra.. mai izgubihme godinata ...jalko ..tolkova golqmo jelanie imah ... ako imam info shte pisha , ako ti imash molq te pishi :) i uspeh , shte se nadqvame oshte malko dano imame kasmet da stanem kolegi :)
Активен
ManittaV

rensita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • DO WHAT YOU WANT!!!

Dano da stanat ne6tata, 4e i na men vze da mi pisva ve4e, daje se zamislih poneje ne iskam da u4a drugo ako ne polu4i akreditaciq, da zapi6a v Sofiq, ne 4e mi se hodi tam :( ama..... Dano da stane nai-setne, e malko 6te ni izgurbqt s izpitite no 6te se opravim, to purviq modul e istoriq :)
Активен

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

dano naistina, az proverih 4e i v nov bulgarski go ima toi nali ima filial v plovdiv , ina4e ti za sofiq kude si proverila , dai malko info , i az ne iskam drugo da u4a izob6to
Активен
ManittaV

rensita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • DO WHAT YOU WANT!!!

Maikata na edna poznata go zapisa su6toto v Sofiq i ot neq znam, no ne pomnq kude be6e, to ne e trudno da se provrei, a moq suvet za NOv bulgarski e izob6to da ne se luje6, koi znae dali izob6to posle 6te ti priznaqt tazi diploma nqkude, prosto katyo go 4uq i  :vomit:. To tolkova sme 4akali trqbva ve4e da stane, i tq godinata po4ti mina i kato po4nem sega ( da se nadqvame de) i 6te minem ne6tata po naburzo i dogodina ve4e 6e zavur6vame :)
Активен

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

dano da e taka , mnogo hubavo zvu4i , mnogo se nadqvam !! zapo4nah da gubq vqra , vseki den gledam kakvo pishe i dali ima neshto ka4eno , ako imash info pishi molq te :) i dano skoro se vidim na lekcii :)))
Активен
ManittaV

ManittaV

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

nqma nishto novo... mai shte si ostanem s 4akane i edna izpusnata godina...
Активен
ManittaV