argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Бф 1 и 2-ри курс???Помощ за факултативи  (Прочетена 699 пъти)

stoli4naq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравейте,тъй като никъде не намирам информация ще питам тук,с надеждата някой да ми отговори.Интересува ме как се казват(и какво изучават) предметите :факултативна дисциплина 1(литературоведска),фд 2(езиковедска)-за първи курс и фд 3(литературоведска),фд 4(езиковедска)?Ако може и някой който учи да каже и някое име на преподавател.Благодаря предварително. :-*

П.С.Имам приравнителни и не знам кой преподавател да търся и по какво да уча.Моля за помощ! :s:
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re:Бф 1 и 2-ри курс???Помощ за факултативи
« Отговор #1 -: 25.01.2013, 08:11:01 »

Здравейте,тъй като никъде не намирам информация ще питам тук,с надеждата някой да ми отговори.Интересува ме как се казват(и какво изучават) предметите :факултативна дисциплина 1(литературоведска),фд 2(езиковедска)-за първи курс и фд 3(литературоведска),фд 4(езиковедска)?Ако може и някой който учи да каже и някое име на преподавател.Благодаря предварително. :-*

П.С.Имам приравнителни и не знам кой преподавател да търся и по какво да уча.Моля за помощ! :s:

По-добре попитай инспекторката и виж на таблото пред кабинета й. При мен ФД 1 беше езиковедска (редактиране). Успех!
Активен
Love, love and love.