argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: РУСКА ФИЛОЛОГИЯ  (Прочетена 1456 пъти)

mares

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
РУСКА ФИЛОЛОГИЯ
« -: 05.02.2013, 13:25:51 »

Здравейте колеги

Реших да пусна обща тема "Руска филология", в която ще се обсъжда информация относно специалността.
Активен

djes19

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:РУСКА ФИЛОЛОГИЯ
« Отговор #1 -: 12.03.2013, 15:53:15 »

здравейте!!има ли някой ,който ще кандидатства тази година по тази специалност?
Активен

minikin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:РУСКА ФИЛОЛОГИЯ
« Отговор #2 -: 25.03.2013, 12:29:05 »

здравейте!!има ли някой ,който ще кандидатства тази година по тази специалност?

Привет, аз имам такова намерение
Активен

ksiopea1989

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: РУСКА ФИЛОЛОГИЯ
« Отговор #3 -: 09.02.2014, 23:13:21 »

Здравейте,бих искала да попитам дали има някой, който може да ми каже как се взима изпита по Морфология и на какво по-точно да се наблегне.
Благодаря предварително!  :-)
Активен

MariLu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: РУСКА ФИЛОЛОГИЯ
« Отговор #4 -: 27.01.2015, 16:59:16 »

Здравейте всички русисти!  :-)

Пиша тук, защото не исках да отварям нова тема, въпреки че тази не е активна отдавна. Надявам се някой от тези, които влизат и четат във форума да успеят да ми помогнат с малко информация.  :bravo:

Аз вече имам завършена бакалаварска степен в друг университет, но възнамерявам да се запиша Руска филология задочно при вас. Разгледах процедурите по кандидатстване и балообразуване, наясно съм с факта, че ще ми се наложи да поема пълните разноски по обучението си, след като вече веднъж съм ползвала държавна поръчка на обучение.

Това, което ме интересува е чисто практическата част на обучението в задочна форма, тъй като забелязвам че има разлики в начините на практикуване в различните български университети. Онова, което на мен ми е проблем е че не живея в страната. Затова ме интересува дали заверките на очните са задължителни/в някои университети не са/, тъй като няма да имам възможност да посещавам всички очни. Интересуваме и също как се провежда изпитната сесия - дали датите за изпитите са разпределени през всички месеци от семестъра или са събрани в една обща седмица накрая. Аз завърших Стопанската академия в Свищов и там въпреки, че изпитите бяха разхвърляни в няколко месеца, студентите винаги имаха опцията да не се явят на редовната сесия. Така тези, които не успяваха да дойдат се явяваха директно на поправителната сесия, която обикновено беше в една седмица.

Благодаря предварително за вниманието и се надявам някой запознат по темата да успее да ми отговори.  :-)
Активен