argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Записване в ПУ.  (Прочетена 1078 пъти)

taina_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Записване в ПУ.
« -: 04.04.2013, 10:45:53 »

Здравейте,искам да ви попитам,тази година съм 12 клас и след това искам да се запиша в университета със начална училищна педагогика и чужд език.Какви документи трябва да дам.Или въпроса ми е универсален.Какво точно трябва да направа за да се запиша?И другия въпрос е,ако изкарам по малко на матурата какъв изпит трябва да направа за да влезна?Благодаря ви! :)
Активен

_Zori_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
  • Бизнес информационни технологии
Re:Записване в ПУ.
« Отговор #1 -: 05.04.2013, 20:45:14 »

Здравейте,искам да ви попитам,тази година съм 12 клас и след това искам да се запиша в университета със начална училищна педагогика и чужд език.Какви документи трябва да дам.Или въпроса ми е универсален.Какво точно трябва да направа за да се запиша?И другия въпрос е,ако изкарам по малко на матурата какъв изпит трябва да направа за да влезна?Благодаря ви! :)
Здравей! За тази специалност можеш да кандидатстваш с матура по български език или матура по чужд език. Ако имаш ниска оценка на матурите, можеш да държиш и изпити по български език, история или чужд език. Независимо дали ще използваш матура или изпит, задължително се явяваш и на проверка на говорни и комуникативни способности. Документите за кандидатстване в университета са лична карта, диплома и молба за класиране. Подават се след 20-ти юни. Може в ПУ, може и във всеки областен град. Влез в www.ckpi-bg.com и ще видиш всички адреси и телефони на бюра за прием на документи.
Активен