argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Прехвърляне от един факултет към друг?  (Прочетена 2270 пъти)

jeff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Има ли някакъв шанс да се прехвърля от информатика редовно в някаква икономическа специалност пак редовно обучение. Срока за прехвърляне съм го изтървал, а и имам невзети изпити. Записах и тази година, но това не ме влече и сега търся всякакви начини за прехвърляне. По канцелариите само ме мотаят, уж ставало, ама сега неможело.
Ако има някакъв вариант да се прехвърля другия семестър,  моля пишете тук или на пощата ми: gd_n1@abv.bg
Активен

mircho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 335
Re: Прехвърляне от един факултет към друг?
« Отговор #1 -: 24.10.2006, 20:04:16 »

Не знам за кой път вече във форума се отговаря на въпроса за прехвърляне.
Трябва да вземеш молба от университетската книжарница с ректорско каре (в нея си има и деканско каре) и я попълваш със съответното желание. Трябва да се получи писменото съгласие върху молбата на декана на ФМИ (че те пуска) и на ФИСН (че те приема) и тогава няма никакъв проблем за съгласието и на ректора. Деканът на ФМИ никога не отказва да разреши преместване на студент в друг факултет - следователно остава да попиташ декана на ФИСН дали ще те приеме.
Активен

aliska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Прехвърляне от един факултет към друг?
« Отговор #2 -: 30.10.2006, 11:49:45 »

добре де ,а ако искам от ФИФ да се прехвърля в юридическия,изобщо възможно ли е.Искат ли успех,и кога се подава въпросната молба
Активен

4_kurs

  • Гост
Re: Прехвърляне от един факултет към друг?
« Отговор #3 -: 30.10.2006, 17:56:04 »

Мисля,че не можеш да се прехвърлиш ,а дори и да можеш ще трябва да минеш през много препятствия и да хвърлиш много нерви,ти избираш.
« Последна редакция: 31.10.2006, 12:09:46 от 4_kurs »
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Прехвърляне от един факултет към друг?
« Отговор #4 -: 30.10.2006, 21:14:01 »

добре де ,а ако искам от ФИФ да се прехвърля в юридическия,изобщо възможно ли е.Искат ли успех,и кога се подава въпросната молба

Това да се прехвърлиш от ФИФ в ЮФ ми се струва малко невъзможно. Най-малкото ще трябва да караш наново първи курс понеже едва ли учиш дисциплини като Конституционно право, История на Бълг.държава и право и пр. А успех ще се изисква 100%.
Активен