argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ekologiq  (Прочетена 1927 пъти)

elincy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
ekologiq
« -: 27.09.2013, 17:10:32 »

molq vi .. ekologiq i opazvane na okolnata sreda sam i nemoga da si namerq programata ako nqkoi q ima da mi q dade ako moje ili da mi kaje v ponedelnik ot kolko da sme tam.. blagodarya .. :-)
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re: ekologiq
« Отговор #1 -: 27.09.2013, 17:40:34 »

защо не се обадиш на инспекторката ти? а й може още вашата да не е излезнала до неделя има време
Активен

magiiinkaaa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: ekologiq
« Отговор #2 -: 27.09.2013, 20:19:53 »

http://bio.uni-plovdiv.bg/?p=190 Ето програмата :)
Активен

NavyDiamond

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: ekologiq
« Отговор #3 -: 28.09.2013, 11:16:22 »

Е, поне не съм само аз така!  :-D
Колеги, моля ви някой да обясни, ако е запознат къде да отидем в понеделник за да си вземем студентските книжки и програмата?
И някой ако може да ми обясни как мога да разбера в коя група съм? Нищо не знам  :hihi:
Вчера бях на откриването, но така и не можах да разбера какво да правя и къде да отида в понеделник.
Активен
Well behaved bitches seldom make history.

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re: ekologiq
« Отговор #4 -: 28.09.2013, 11:23:44 »

в зеленчуковия магазин идете да си вземете студентските книжки,ми при инспекторката отивате и ги взимате,програмата ти вече трябва да е излезнала в сайта на факултета ти
Активен

NavyDiamond

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: ekologiq
« Отговор #5 -: 28.09.2013, 17:46:50 »

Не, мисля в киното да ида да си взема книжката.  :wink:
Аз не разбирам защо изобщо пишеш като не помагаш с нищо? Ти как беше първата година, всичко си знаеше, а?
Инспекторката, та инспекторката! Ми дай ми номера да и се обадя или ме заведи при нея, като толкова много знаеш...
Аз ако знам коя ми е инспекторка или изобщо нещо друго, изобщо няма да се занимавам да пиша тук и да задавам въпроси.
Така че, ако няма с какво да помогнеш, по - добре не пиши, отколкото да мелеш едно и също и пишеш глупави коментари, смятайки се за остроумен/на  :wink:
Активен
Well behaved bitches seldom make history.

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re: ekologiq
« Отговор #6 -: 28.09.2013, 18:46:37 »

до киното няма да е лошо да избереш някой хубав филм.Като пишеш нещо преброй до 10,за да не се излагаш първо къде си остави документите при записването?-май беше при инспекторката,няма къде другаде да е тази книжка,второ като си влезнеш в сайта е редно да пише на всяка специалност инспекторката коя е - кабинета и телефон за връзка,като бях първи курс определено направих една малка смислова логика,че е редно там където съм си оставил документите при записването оттам да си ги взема,затова не се бунтувай толкова,а бъди малко по-смислена и да форсираш излишно,що се отнася до моите коментари,не мисля,че си наясно с всичките ми нито толкова компетентна по темата,която съм писал,за да дадеш оценка дали са или не са правилни или глупави
« Последна редакция: 28.09.2013, 18:49:29 от katastrofa_92 »
Активен

NavyDiamond

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: ekologiq
« Отговор #7 -: 28.09.2013, 20:21:49 »

Аз изобщо не претендирам, че съм компетентна по темата, а точно обратното. Ако бях запозната, нямаше да питам. Колкото до форсирането ми... Мисля че не трябва да се отнасяш с надсмешка по въпроса, а - или да отговориш или не. :) Не всеки рабира от всичко като теб и като не знае пита. 
Активен
Well behaved bitches seldom make history.

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re: ekologiq
« Отговор #8 -: 28.09.2013, 22:19:51 »

не говорих за темата,а за това,че не си компетентна за коментарите ми из форума,и не съм отговорил с надсмешка,но тъй като няма как да се измъкнеш от ситуацията завъртя на друга страна както и да е,важното е че вече знаешр,а аз знам това,което ме интересува,откъде го знам като разрових насам натам и го открих и после писах и това което знам и някой е попитал  :wink: успешна година
Активен