argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Tърся Христоматия по История  (Прочетена 2579 пъти)

Vasito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Nqkoi ako prodava hristomatiq po ISTORIQ da pi6e :)
Активен

Tenata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Tърся Христоматия по История
« Отговор #1 -: 11.11.2013, 17:44:39 »

По каква история ?  :-D Защото, попринцип съществуват отделни христоматии, примерно по история на Средновековна България, по Възраждане, по Нова българска история, по Средновековна Обща история, по история на Русия, по история на Съветския съюз, по Нова Обща история, по Стара история, по Тракология,по история на Византия, по История на международните отношения и т.н.......
Активен

Georgi8420

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: Tърся Христоматия по История
« Отговор #2 -: 13.11.2013, 13:19:14 »

Пиши точно каква и мога да проверя какво имам!
Активен

HuHuHu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: Tърся Христоматия по История
« Отговор #3 -: 14.11.2013, 17:10:12 »

По Стара история й трябва  :wink:
Активен
Крис,

Tenata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Tърся Христоматия по История
« Отговор #4 -: 18.11.2013, 20:20:27 »

Ако е за христоматия по Стара история, имам я в електронен формат - PDF. Не знам дали тук могат да се качват файлове, затова дай имейл и ще ти я пратя. Иначе, ако искаш на хартиен носител, най-добре виж в някоя антикварна книжарница, защото изданията на христоматията по Стара история са отпреди 89 та. Ако не намериш, виж в библиотека Иван Вазов. Може да си я вземеш за домашен прочит или да си я преснимаш на място. Автор е Христо Данов. :wink:    :mmm:
Активен

HuHuHu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: Tърся Христоматия по История
« Отговор #5 -: 20.11.2013, 13:58:04 »

Ако е за христоматия по Стара история, имам я в електронен формат - PDF. Не знам дали тук могат да се качват файлове, затова дай имейл и ще ти я пратя. Иначе, ако искаш на хартиен носител, най-добре виж в някоя антикварна книжарница, защото изданията на христоматията по Стара история са отпреди 89 та. Ако не намериш, виж в библиотека Иван Вазов. Може да си я вземеш за домашен прочит или да си я преснимаш на място. Автор е Христо Данов. :wink:    :mmm:

Питах ти на ЛС :)
Активен
Крис,

kameno88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Tърся Христоматия по История
« Отговор #6 -: 07.02.2019, 10:19:42 »

И аз я търся в пдф
Активен