argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Предложение  (Прочетена 1138 пъти)

amelie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
  • Приложна лингвистика, III курс
Предложение
« -: 16.02.2014, 12:35:19 »

Не знам за другите факултети, но във форума на филологическия нещата са тотална трагедия. Всичко е адски наспамено с ненужни теми и никой не обръща внимание на това, но не затова пиша. Важното е, че всеки иска помощ, но почти никой не я дава. Непрекъснато се задават въпроси "как протича изпитът при еди-кого-си", само че няма кой да благоволи да каже, в 95% от случаите.
Което е тъжно. Сигурно съм много заблудена, но адски ми се искаше да направим нещо по въпроса с взаимопомощта...
Хрумна ми, че би могло да се направи запитване във форума на всеки факултет, относно гореспоменатите изпити и получената информация да се преобразува във нещо като FAQ. Като разбира се е отбелязано от кога е написаното, тъй като разбира се, някои преподаватели си сменят модела.
Но все пак, ужасно е да не знаеш точно как ще протече изпитът и дори във форума да не можеш да намериш помощ...

Някакви мнения?
Активен
we are the last beatniks, the lost heretics

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Предложение
« Отговор #1 -: 17.02.2014, 12:11:17 »

Ако имаш желание да видиш идеята си реализирана най-добре се включи в екипа по разработването на новия сайт. Идеята за FAQ е чудесна, но ще има нужда от доста работа за което си добре дошла.
Активен

amelie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
  • Приложна лингвистика, III курс
Re: Предложение
« Отговор #2 -: 17.02.2014, 12:32:58 »

С удоволствие ще помогна. :)
Активен
we are the last beatniks, the lost heretics

Емил Дойчев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 278
Re: Предложение
« Отговор #3 -: 18.02.2014, 12:32:16 »

А пробвали ли сте да зададете този въпрос не във форума, а директно на преподавателя?
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: Предложение
« Отговор #4 -: 18.02.2014, 15:50:57 »

Ама те повечето не се интересуват точно как протича изпита, а дали може да се преписва, много ли е злобен и подобни. :roll:
Иначе форума отдааавна не е особено активен и е нормално да няма кой да отговаря дори и на смислените теми. То интернет форумите по принцип си поотмряха като... форуми за комуникация. Всичко живо вече е на Фейлбук :vomit:
Активен
Физически Факултет

amelie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
  • Приложна лингвистика, III курс
Re: Предложение
« Отговор #5 -: 18.02.2014, 17:13:53 »

Много преподаватели въобще не са ясни в обясненията си, а пък и е друго някой колега да ти каже. Не говорим за глупости като "може ли да се преписва" и пр. Просто си мислех, че ще е хубаво, когато някой има нужда от помощ, действително да я намира тук. И без това самият университет ни докарва ежедневно толкова нерви...
Активен
we are the last beatniks, the lost heretics