argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: starogracki  (Прочетена 2766 пъти)

moreni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
starogracki
« -: 03.11.2006, 19:40:04 »

Kolegi,ako nqkoi znae kak proti4a izpita po starogracki da pi6e.Sa6to taka 6te se radvam da razbera na kakvo darji g-ja Kozarova.blagodarq
Активен

^Sick^Boy^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif
    • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif
Re: starogracki
« Отговор #1 -: 10.11.2006, 00:25:34 »

държи на всичко и може да се заяде за най-дребното
Активен
Sponte sua numerous carmen veniebat ad aptos et quod tentabam dicere versus erat

Много[Т]очие

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40
Re: starogracki
« Отговор #2 -: 10.11.2006, 16:50:39 »

При доц. Козарова трябва да ходиш редовно на лекции и специално по старогръцки да си учиш добре. Защото наистина държи на всичко. Аз изкарах 4-ка миналата година при нея.
Изпитът протича така: влизате 5-6 човека в нейния кабинет и ви разпределя да седнете. Давате си книжките, тя ви записва в един списък и на всеки дава напълно случайна тема. Пишете на листче всичко, за което се сещате по темата и когато дойде вашият ред, седяте пред нея и тя гледа какво сте измъдрили и ако има нещо неясно - пита, насочва - понякога насочванията й могат да те забият мн брутално, понякога - наистина да ти помогнат.
Ами, това е.
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                 
  http://radio.uni-plovdiv.bg

notorious

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: starogracki
« Отговор #3 -: 30.11.2006, 10:21:52 »

ooo,miloto!vijdam,4e kolegite gore-dolu sa te osvedomili za proti4aneto na izpita pri Doc.Stanka,no ima o6te 1 suvsem malka podrobnost:ako kosata ti e rusa,te suvetvam da q boqdisa6,v protiven slu4ai ne se nadqvai na pove4e ot 3!vnimanie-tova vaji i za izpita po latinski :-)
Активен
IN HOC SIGNO VINCES

4_kurs

  • Гост
Re: starogracki
« Отговор #4 -: 30.11.2006, 10:37:24 »

Хахах, тея хора са тотално изперкали :no:
Активен

notorious

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: starogracki
« Отговор #5 -: 30.11.2006, 10:53:58 »

za kogo se otnasq komentarat ti?
Активен
IN HOC SIGNO VINCES

4_kurs

  • Гост
Re: starogracki
« Отговор #6 -: 30.11.2006, 11:01:44 »

Не се ли досещаш сам за кой се отнася?
Активен

pip

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: starogracki
« Отговор #7 -: 01.12.2006, 22:19:17 »

Ееее, такава глупост не бях чувал досега! Учихме и старогръцки, и латински и най-изрусената ми колежка получи 6 на старогръци и 5 на латински при Козарова... Аз самият имам 5-ци и на двата изпита! Незнаещият винаги е недоволен... Търси оправдание за гузната си съвест! Всякакви легенди и митове се носят за много преподаватели... Истината е, че трябва да се учи, така се взимат изпитите, а не после... "ох, защото съм руса ми писаха 3, а на мен защото бях с къса пола - 2". Такова глупаво оправдание най-лесно се измисля, но не звучи правдоподобно... Е, зайците може да ги лъжете колкото си искате  :bravo:
Активен

Hekuba

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 110
Re: starogracki
« Отговор #8 -: 01.12.2006, 22:44:18 »

Всички знаят за лошата репотация на доц. Козарова, ама не е така - супер точен преподаварел е. Ако си учил - ще минеш, ако не - на поправка (много е снисходителна на поправките)... Безкрайно много я увеажавам...
Активен
Страстите са ветровете, надуващи платното на кораба: понякога причиняват гибелта му, но без тях той не би могъл да плава.
Волтер

4_kurs

  • Гост
Re: starogracki
« Отговор #9 -: 01.12.2006, 22:47:13 »

Аз също си го взех от първия път, но не виждам какво толкова я възхвалявате.
Активен