argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Българска филология (задочно) (2014 г. - 2018 г.)  (Прочетена 1353 пъти)

krasinka18

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте, Бъдещи колеги!

Ще уча "Българска филология" задочно. Не познавам никого и не намирам да има група във Facebook. Бих искала да се запозная с някой, все пак ще започнем да учим скоро... Така или иначе ще се виждаме тепърва. Ако все още няма такава група мога да направя, стига да има желаещи?  :-)

Активен
Поздрави,
Красимира Гълъбова

merry_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравей, аз също ще уча българска филология задочно, ще се радвам да направиш фейс група, за да може да се съберем всички  :-)
Активен

krasinka18

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Ок. Днес по-късно ще я направя.
Удобно ли е да ми пишеш във facebook, за да мога да те добавя? Моя е "Красимира Гълъбова".

 :-)
Активен
Поздрави,
Красимира Гълъбова

hristomihaylov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте!Аз също ще уча Българска филология-задочно :)...има ли създадена група,защото търсих,но не намерих подобна?
Активен

krasinka18

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравей,

Направих страница към момента. Като ми остане малко повече време ще направя и група.
Това е името на страницата -Пловдивски университет "Паисий Хилендарски";Българска филология- Задочно.

Ако искаш пиши ми във фейсбук тамън да се запознаем.
Активен
Поздрави,
Красимира Гълъбова

hristomihaylov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

ПУ - Българска филология (З) - ВИПУСК 2014-2018 - ето така се казва групата :)
Активен

Яна Сиракова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте :-) и аз съм с вас. Може ли да ме включите във ФБ групата. Благодаря :y:
Активен

emimiteva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте , и аз съм с вас
Активен

etse

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте, имах намерение да кандидатствам следващата година (поради финансови и др. причини), но през последните няколко дни нещата малко се промениха. Виждам в сайта, че тече допълнителен прием и има свободни места в тази специалност и приемът е до 15.09, но е излязла програмата и занятията започват от 04.09. Не съм от Пловдив и мога да пътувам най - рано на 11-ти, което значи, че ще изпусна половината лекции. Дали има някакво разминаване или аз не чета правилно?!
Активен

krasinka18

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравей,

Най-добре се обади в отдел "Информация"  и попитай там. Лекциите започнаха на 04.09.2014.

Поздрави,
Активен
Поздрави,
Красимира Гълъбова