argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Записване на избираема след края на лекциите ?  (Прочетена 1017 пъти)

DF3

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте. Аз съм 4 курс, задочно. По стечение на обстоятелствата записах избираема дисциплина 2 дни след края на лекциите за задочниците. Тъй като не съм в България , не мога да звънна на инспекторката, на мейла също не отговаря. Потърсих лекторката г-жа Ваня Лазарова, но не ми отговаря на мейла повече от месец, ако някой разполага с алтернативен мейл от този "vanya_laz@rova@yahoo.com" , моля нека да ми пише ! Проблемът е, че ще се прибера чак към края на септември и не мога да запиша с 3 не взети изпита. Въпросът ми е , как се процедира при тази ситуация, евентуално може ли да се смени избираемата или да се изкара, ако я има и тази година ?
Активен

Таньо Иванов

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 81
  • Бъди коректен потребителю!

Здравейте. Звучи като сложна ситуация.
Според мен студент може да премине без избираема, тъй като тя не се счита за изпит и след 3-ти курс може да се запише с повече от 3 невзети изпита. Все пак има три лесни варианта за решение на проблема:
1. Да комуникирате с човек, който би могъл да говори с Учебен отдел или преподавател, за да ви запишат избираемата.
2. Да комуникирате директно с учебен отдел с някой от контактите:
Константина Иванова: Служ:261-755. Дом:761-343. Имейл:kivanovauni-plovdiv.bg
Диана Минчева: Служ:261-788. Дом:677-915. Имейл:diaminuni-plovdiv.bg
3. Да пишете на преподавател, който да ви запише избираема дисциплина от секцията с контакти на преподаватели в сайта http://goo.gl/EbefMD

Дано да съм помогнал с идей, Поздрави
« Последна редакция: 13.08.2014, 10:56:19 от Таньо Иванов »
Активен
Блаженството за тялото е здравето, за ума – знанието.