argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Продавам теми за държавен изпит по психология и учебници  (Прочетена 1847 пъти)

Chancho

  • Гост

Здравейте, както се подразбира от заглавието продавам теми за държавният изпит по психология, също и следните учебници:
1. Обща психология, Борис Минчев;
2. Основи на училищната педагогика, Пламен Радев и колектив;
3. Теми за психоаналитичните направления в психологията (стават за реферати);
4. Генетика във въпроси и отговори, Евгения Иванова (учебникът е преснет, но затова пък е евтин. Би свършил работа на първокурсниците).

Ако някой се интересува, може да ми пише тук: http://olx.bg/psihologiya-pedagogika-i-genetika-i53711420  :toivo:
Активен

voshtanski

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Привет!
Мисля, че до известна степен може да сте полезен на хората, които ще учат тази дисциплина, но имам един въпрос: Откъде сте сигурни, че учебниците не са претърпели ревизия и следователно не са същите, което ще е в минус на тези, които ще си позволят да ги купят?
А що се отнася за темите за държавен изпит, те вероятно са същите, понеже е голяма вероятността да не са се погрижили катедрата да измислят нещо ново!  :wink:
Активен
"Бъди в крак с времето, но не залепвай за него!"

Chancho

  • Гост

Здрасти!
Общата психология мисля, че е преиздавана няколко пъти, но като цяло съдържанието няма как да е подменено драстично. Ако има промени, то ще са минимални. Педагогиката до колкото знам е последно издание, но може и да греша де. С генетиката честно казано не знам какво се случва, тя ми трябваше да си взема изпита едно време и след това травматично събитие не съм я барал :D Темите не знам да са търпели промени откакто има психология в ПУ, така че са си полезни :)
За мен педагогиката е доста ценен учебник. Макар, че не ми беше това специалността, наложи ми се да си я купя за изпита по педагогика при проф. Пламен Радев и вътре имаше доста полезни и интересни неща като цяло. Общата психология ми идва повече сбирщайн, но е полезна за изпита по когнитивна психология при проф. Василев. Ако на някого биха били от полза, да се обажда :)
Активен

voshtanski

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Добре, благодаря за изчерпателното описание! Ще те имам предвид, колега!  :wink:
Активен
"Бъди в крак с времето, но не залепвай за него!"

Chancho

  • Гост

Останаха само темите за държавен изпит и ксерокопието на учебника по генетиката.
Активен