argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Стипендии  (Прочетена 1835 пъти)

titka95

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Стипендии
« -: 03.11.2014, 19:30:51 »

Здравейте. Понеже във ФМИ не сме на семестри, а на триместри бих искала да попитам как стоят нещата при първокурсниците. Те могат ли да получават стипендии след първи триместър или трябва да изчакат да завършат първата година?
Активен

Таньо Иванов

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 81
  • Бъди коректен потребителю!
Re: Стипендии
« Отговор #1 -: 04.11.2014, 09:34:08 »

Мисля, че след първи триместър първокурсниците могат да получават стипендии, но не могат да получават преди това, тоест по време на първия триместър.
Активен
Блаженството за тялото е здравето, за ума – знанието.

chemi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re: Стипендии
« Отговор #2 -: 04.11.2014, 11:20:36 »

Здравейте. Понеже във ФМИ не сме на семестри, а на триместри бих искала да попитам как стоят нещата при първокурсниците. Те могат ли да получават стипендии след първи триместър или трябва да изчакат да завършат първата година?
Да, за ФМИ се кандидатства след 1-вия триместър. Условията за кандидатстване за 2013/14 уч. година са дадени в https://uni-plovdiv.bg/news/news/237 .
За тази уч. година не са публикувани още, но по всяка вероятност ще са същите.
Активен

chemi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re: Стипендии
« Отговор #3 -: 04.11.2014, 19:24:11 »

Ето информацията за тази учебна година:
https://uni-plovdiv.bg/news/news/313/
Активен

Suxorr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Стипендии
« Отговор #4 -: 22.12.2014, 17:08:10 »

Здравейте дали ще бъде възможно някой да разбули тайните на стипендиите защото дамата която се "грижи" за специалност Математика и Информатика не съм много сигурен колко разбира .... от тези неща .... спомена много е рано ама колко е рано кога , защо , какво ..... ние трябва да гадаем не искам да обидя дамата ...... ще бъда благодарен ако някой ми  сподели как стоят нещата
Благодаря предварително.

Весели Празници!
« Последна редакция: 22.12.2014, 17:18:59 от Suxorr »
Активен

B12

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Стипендии
« Отговор #5 -: 04.01.2015, 13:04:16 »

Това което знам аз е че, пъврокурсниците от ФМИ кандидатстват за стипендии след 2рия триместър, достоверността е далче от 100%-ва, моля ако някой има повече или по-достоверна информация да я сподели!
Активен