argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Международна финансова история  (Прочетена 1124 пъти)

fairenough

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Здравейте,имам невзет изпит по Международна финансова история при гл.ас. Гергана Танева,която незнайно защо не ми отговаря на въпроса ми кога мога да си взема изпита. Та въпроса ми към вас е дали мога да взема изпита само че при друг преподавател - доц. Петков,който преподава на специалност Финанси? Също така , ако знаете неговия имейл го напишете. Благодаря!
Активен

mnml

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Международна финансова история
« Отговор #1 -: 15.05.2015, 10:14:57 »

Относно първата част не въпроса ти: при Танева, следиш кога някоя специалност има изпит при нея и се явяваш. Тя има навика да отговаря бавно на имейли,не чакай още на следващия ден да ти е писала.  :-D
Колкото до това дали може да се явиш при друг преподавател, мисля, че трябва да се подаде някаква молба, но не съм на 100 % сигурна. Най-добре попитай твоята инспекторка как стой този въпрос. Успех!
Активен

fairenough

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Международна финансова история
« Отговор #2 -: 19.05.2015, 07:56:34 »

Ами писал съм и два пъти. Минало е сигурно около месец и все още нямам отговор. Ние по МФИ при нея нямахме изпит,а писахме курсови работи. Тя сигурно така процедира,а и не знам други предмети по които преподава. Аз и писах дали мога евентуално през септември да си го взема,но все още чакам отговор. Май няма да отговори и не знам какво да правя
Активен

mnml

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Международна финансова история
« Отговор #3 -: 19.05.2015, 11:50:06 »

При нея имах курсова работа + изпит, тест. За курсовия проект беше голяма мъка. Голямо чакане падна да го провери, после пращаше няколко пъти какво не харесва, да се дооправи. С нея трябва търпение. Др. вариант е да звъннеш да я попиташ, защото имаше и случай, в които тя не е получила въобще даден имейл.
Активен

fairenough

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Международна финансова история
« Отговор #4 -: 19.05.2015, 15:16:11 »

И при нас беше така,само дето нямахме изпит. Разполагаш ли с нейния номер?
Активен

Doycheva76

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Международна финансова история
« Отговор #5 -: 19.05.2015, 15:37:59 »

Доц. Петков замества ас. Танева / тя е отпуск по майчинство /. Изпита при него е писмен, два въпроса. Той по принцип е доц. от аграрния университет- емайл  няма. има изпит с финанси/редовно/ на 27,06. доколкото знам.
Активен

fairenough

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Международна финансова история
« Отговор #6 -: 01.08.2015, 16:49:20 »

Мерси за инфо-то. А може ли да ми кажеш върху какво се състои изпита и от къде евентуално трябва да се подготвям за него?
Активен