argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Пари за стартиране на бизнес  (Прочетена 579 пъти)

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316

С приятеля ми имаме планове да започнем собствен бизнес. Един приятел държеше автомивка, но отива да учи в чужбина и тъй като сме много близки, ми предложи да ми я даде под наем. Доста добре беше досега автомивката, затова според мен и на нас ще ни провърви. Проблемът е, че ще са ми нужни около 2000 лева първоначални разходи, а тъй като не очаквах подобно предложение, нямам толкова пари. Чудя се как може да намеря парите най-бързо, някакви идеи?
Активен

gerigeorgieva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re: Пари за стартиране на бизнес
« Отговор #1 -: 09.05.2018, 10:06:05 »

Имам една много добра приятелка, която работи в автомивка. Тя работи на касата, но взима доста прилични пари. Това ме навежда на мисълта, че има доста голяма печалба, казвала ми е, че винаги е пълно и имат много работа. Моят съвет наистина е да започнете да се занимавате с това, няма да загубите. Пари винаги може да вземете чрез кредит, миналата година нямах пари, за да си платя семестъра, изтеглих кредит от http://www.easycredit.bg/ , условията се оказаха доста добри.
Активен

mileniliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 221
Re: Пари за стартиране на бизнес
« Отговор #2 -: 09.05.2018, 20:57:29 »

Аз също съм взимал веднъж оттам и не бяха толкова зле. Доста съм доволен от обслужването и условията.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Пари за стартиране на бизнес
« Отговор #3 -: 11.05.2018, 23:37:51 »

Благодаря ви за мненията. Ще изтеглим бърз кредит и се надявам всичко да потръгне.
Активен