argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Що е то Екология и има ли тя почва у нас?  (Прочетена 19126 пъти)

Moreshtitca

  • Гост
Re: Ей спящите??
« Отговор #40 -: 24.08.2001, 11:12:00 »

Zdravei Ilia i az se radvam che uspqh da  otdelia vreme za tova .. Da  za syjalenie vmesto sega Ekologiata da progresira i da se razviva .... tq umira..
Kakva parodia ..  
Oshte po tyjnoto e che .. vchera  si sedia s edin priqtel i si govorim  za bydeshe rabota i realiziacia i toi  me popita "Dobre de Ef, ti  kato zavyrshish Ekologia .. posle kakvo shte rabotish  tuk v \bg .. ?!?!" i az ne mojah da mu otgovorq ... Prosto ne vijdam bydeshteto si v bg kato Ekolog ..   Tyjno nali ?!?
All The Best Clarissa
Активен

ilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 115
Re: Ей спящите??
« Отговор #41 -: 24.08.2001, 14:09:00 »

Clarissa,

Ne iskam da te otchaivem, no polojenieto naistina e tejko
Vse pak uspeh


[This message has been edited by ilia (edited 04-10-2001).]
Активен
-

Mneme

  • Гост
Re: Ей спящите??
« Отговор #42 -: 28.08.2001, 11:39:00 »

Zdraveite pisateli i priateli na ekologiata. Moje bi po-pravilno e da kaja: kolegi!
Za syjelenie edva sega otkrivam foruma, a uj prekarvam dosta vreme on-line i osobeno roveiki iz nauchni saitove. No kakto e kazal naroda po-dobre kysno...
Napravih edin cialosten obzor na izpisanoto do tuk. Niakoi neshta me nakaraha da se izpozamislia /to tova mi e osnovnata rabota v nastoiashtia moment/, drugi me izstreliaha kym  prouchvane na kosmicheski izsledvania, treti prichiniha biasno prepuskane iz kino-programite. Malko ste napusnali topika na tozi forum-ot shto e ekologia i ima li pochva U NAS, kym analiz na alternativite jivot na Mars ili na Venera... No pyk ucheniat zatova e uchen, za da ima shirok pogled vyrhu vsiakakvi aspekti na naukata, ne da sloji naochnicite i da se zabuchi v negovata si oblast. Dyrja da kaja, che s tova ne fiksiram vsichki lica, obediniavashti se pod gorespomenatia obsht znamenatel. Tuk neednokratno se spriaga edin velik uchebnik... Imah chestta i az da go procheta. Moi prepodavatel kazvashe, che ucheneto triabva da byde po-malko v tejest i poveche udovolstvie. Ako celta na onzi uchebnik be da prevyrne monotonnoto chetene v nepodpraveno zabavlenie, to avtoryt si e svyrshil rabotata na 100%.
Diplomirah se i eto me sega pred boleznenia vypros: a sega nakyde. Ako utre triabva da kandidatstvam nanovo, za nishto na sveta ne bih promenila izbora si. Slava Bogu, v tozi universitet i po-specialno v nashia fakultet ima dostatychno ambiciozni hora, koito deistvitelno se staraiat da dadat maksimuma ot sebe si. Da pokajat, che specialnostta ne e prosto zauchavane na obemni knigi. /To tova vseki moje da go napravi pri dobro jelanie i bez izlishni razhodi/. Kakvo im e kovstvalo samo te si zaiat. A kolko ot usiliata im ne sa otishli na viatyra e vypros na veroiatnost ot tipa stadoto i myrshata.
Prodyljavam da viarvam, che za nas ima i shte ima miasto. Che i az shte otkria svoeto i shte rabotia "po specialnostta". Ili oshte po-dobre da izkacha oshte niakoe sypalo v nauchnoto si razvitie. Dano...
Активен

ilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 115
Re: Ей спящите??
« Отговор #43 -: 29.08.2001, 11:25:00 »

Zdravei Mneme,

Dobre doshyl vyv foruma. Az lichno , a siguren sym i vsichki ostanali uchastnici  se radvame na novite uchastnici, zastoto te chesto sa iztochnik na novi idei i diskusii, koito dostaviat udovolstvi ne vsichki ni.

Na dobyr chas vyv foruma i uspeh v planove ti za realizacia

Активен
-

Moreshtitca

  • Гост
Re: Ей спящите??
« Отговор #44 -: 27.09.2001, 14:23:00 »

Dobre doshyl i ot men .. DObre ti kato zavyrshil ekolog kaji mi  vijdash li  realizacia za sebe si  i kakvo spored teb , sega kato stoiasht na praga na vratata na realizaciata bi mogyl da rabotish ot tuk natatyk ?
Izvini me  ako  ti e truden otgovora.. az kato vse oshte ucheshta se interesuvam  ot tezi neshta i mi e interesno da razbera mnenieto na svoi kolega :"))
Az lichno  sledia kakvo stava s razvitieto na ekologiata v Bg i  zapochvam malko da se obnadejdavam .. Kato gledam i ot tova koeto uchih po Ekologichno pravo .. zakonite zapochvat da se obnovqvat kakto i se prokarvat novi zakoni .. A tova e vse pak neshto :"))
See ya :")
All the Best Clarissa
Активен