argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Има ли желаещи за КУРС по ГРЪЦКИ ЕЗИК към ПУ?  (Прочетена 13946 пъти)

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87

Nqkoi znae li kude moje da se zapishe chovek v tozi kurs po grucki ezik. Az hodinh pri suma ti inspektorki i sekretarki i nikoia daje ne znae che ima ezikovi kursove v univestiteta i me gledat kato prazni kutii.napravo ujas.Znaete li dali veche ima formirana grupa ili oshte moje da se zapishem primerno.
Активен

minus-

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

i az sam za kurs po gracki ezik.emi predlagam vsi4ki koito iskame da go karame da se saberem,da vidim kalko sme i da go zapo4vame. ili pi6ete koi kva specialnost e a da se otkriem.
Активен

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87

ruski i zapaden 4 kurs sum az.az imam ochte edin poznat koito iska da se zapishe, znachi dosega , kakto razbrah ot tezi, koito mi pisaha lichno stavame 4 choveka, a kato gledam temata v nachaloto ima i oshte jelaeshti.v ponedelnik chte otida da popitam Petq Lupova dali e prouchila vuprosa, tui kato tq e inspektorka na spesialnostta bulgarski i novogracki ezik.inache v saita na universiteta e daden edin telefonen nomer, na koito mojem da se obadim 032/261217.ako iskate i vie se obadete i vuv vtornik da si pishem tuk da vidim koi kakvo e nauchil
Активен

minus-

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

ok o6te v ponedelnik 6te se obadq na tozi nomer i 6te vi pi6a kvo sam nau4il.pi6ete mi samo kade moga da q namerq tazi inspektorka na novogracki ezik, 4e iskam li4no da se sre6tna s neq.
Активен

svetlanapoptcheva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте всички, които се интересувате от езиковите курсове в университета.
Прочетох по-голяма част от мненията Ви - абсолютно сте прави. Тази година организирането на курсовете си беше един провал, а причината прозаична - нямаше табла, лепях обявите къде ли не, късаха ги непрекъснато.
За форума - просто не се сетих, че това е начинът. Вие сами ми подсказахте този начин за връзка и информация, за което много Ви благодаря.
През първия семестър се проведоха езикови курсове по английски език - І и ІІ ниво, италиански І ниво. С испанския беше точно така - събирахме дълго, дълго група и в това време се запълниха всички свободни часове на преподавателя. А не искам да го сменям с друг и после курсистите да не са доволни. Има и такъв момент....
 Продължавам да записвам за курсовете, които ще започнат през втория семестър.
Езиците, които можете да изучавате - английски, италиански, испански, руски, немски, френски , гръцки.
Условията - 45 часа струват 72 лева, накрая завършваме с изпит и издаване на удостоверение, приложение към университетските дипломи. За тях се доплащат 18 лева.
Занятията се провеждат два пъти седмично по два часа./през първия семестър курсовете по английски І и І ниво и италиански се провеждаха веднъж седмично по 4 часа по желание на студентите/.
 По време на сесията курсове няма да се провеждат, но пък можете да се запишете - в каб. 343 в Ректората, или по телефона - 261 217, Светлана Попчева.
 Очаквам Ви!
Активен

4_kurs

  • Гост

Наистина много полезна информация!Благодарим Ви! :bravo:
Активен

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87

aide hora, obedinqwaite se i se zapisvaite, az veche go napravih! shte se vidim na kurs :wink:
Активен

minus-

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

ami haide de.i az o6te utre 6te otida da se zapi6a.
Активен

artemis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Хора,ако сме само 4 човека на курса , ще ни струва по 4лв., на час,което за 30 часа е 120лв!!!!!!!!!
Разбрах, че хората които са се записали искат веднага да почнат.За къде бързате?Език не се учи  набегом! :-(
Моля Ви, нека да започнем от втория семестър, че имаме тежка сесия! :evil: :-(
Моля,Бъдете серизни и се запишете повече! :-)
Активен

minus-

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

az sa6to re6ih da zapo4na vtoriqt semestar, 4e 6te mi e trudna sesiqta.
Активен

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87

az sum zapisana veche i dnes predupredih inspektorkata che she po4wam 2 semestar.
Активен

minus-

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

dnes hodih da se zapisvam na kursa po gracki.oba4e ne stana,za6toto kursa e za na4inae6ti i nqma jelae6ti za vtoro nivo a az go znam mn dobre i 6te se qvqvam samo na izpit za sertifikat.
Активен