argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Има ли желаещи за КУРС по ГРЪЦКИ ЕЗИК към ПУ?  (Прочетена 13979 пъти)

rangelka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
    • Нашата webbbb :)

Здравейте сладури! Нека който има желание за курс, да пише. Все още сме само две момичета и няма достатъчно хора за образуване на група....  :|
Активен

ayten

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

zdravei rangelka!ot kade tozi interes kam grazkiy?
Активен

adonis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
  • пРоВиНцИаЛиСт

Аз също ще заспамя темата и ще кажа, че ПУ не си рекламира достатъчно езиковете курсове! А те са евтини и се ръководят от университетски преподаватели! За това е трудно да се съберат желаещи за гръцки, италиански и шведски (да, дори има курсове по шведски към ПУ)... защото никой не знае за тях.
Активен
Крещя без звук!

4_kurs

  • Гост

И аз съм съгласна с това,единственото,което правиха е да се разлепя по един лист,тази година не знам дали и това стана,заради ремонта.Аз лично тази година не видях никъде,а също съм заинтересувана.
Активен

rangelka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
    • Нашата webbbb :)

Точно там е проблема.... Фирмата, ангажирана за изработка на новите табла за програмите била закъснявала със сроковете и нямало къде да се разлепят обяви... Ееее, може ли така.. Резултати от изпити са ни разлепвали на централния вход, а такива обяви няма кой. И за курса по испански също не достигат хора. Остава ние сами от уста на уста да разпространяваме инфо.
Активен

moreni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

OOOOO  az sam navita i bez tova u4a gracki parva godina.mnogo me kefi.pak i nqma ni6to po-qko da zatvardqva6 znaniq.daite pove4e informaciq za tozi kur. :-)
Активен

4_kurs

  • Гост

Ето имало и курс по испански,а аз търсех усилено един месец къде мога да се запиша този език(вече намерих),така че да си вземат поука занапред,защото има много желаещи.
Активен

ayten

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

za ispanskiy ni trybvat samo o6te dvama!343 kabinet -svetlana pop4eva otgovary za kursovete.predi dve godini taksata be6e 72lv za ednoto nivo\gore-dolu tri meseza\,sega ne sam sigurna kolko e to4no.Kursa po 6wedski deyn georgiev li go vodi?znae li nykoi?
Активен

notorious

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

preskupi mi kolegi i kolejki,tova,koeto kazvate,mi zvu4i kato utopiq.sega 6te vi obqsnq za6to.1-vo,ne znam dali i do kolko sre naqsno,no v pu vse o6te nqma katedra po novorucki ezik.2-ro,edinstvenoto habilitirano lice e prof.Poromanska.3-to,4ovekat,koito prepodava nai-razbiraemo i qsno,e Galq Bruseva,koqto puk e stra6no zaeta da vodi gruckiq na vsi4ki kursove.ako ne6tata stavaha tolkova lesno i prosto,nqma6e da ni prepodavat studentki ot 4-ti kurs.Taka 4e obqsnete koi mislite,4e 6te se zaeme s tova -ina4e ne lo6o-na4inanie?????
Активен
IN HOC SIGNO VINCES

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87

az dokolkoto vidiah veche ima formirana gripo po gracki ezik 1 nivo, dali moje vse oshte da se zapishe chovek ili trava da se saberat hora za vtora grupa?
Активен

artemis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Колеги!
Днес ходих да питам за курса в каб.343 и ми обясниха ,че са записани само 3-ма.Ако има желаещи да се запишат, нека го направят!
Освен това като са малко хора, цената е по-висока, а ако групата е от 10 човека, ще струва 72лв.По отношение на съображенията за преподавателя, изрично ми казаха, че не е вярно, че преподават студентки.

Ако се случи нещо такова, ще си имат сериозен проблем, ОБЕЩАВАМ![/color]
Активен

LINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте! Искам да споделя впечатленията си за курса по английски език в ПУ, на който се бях записала миналата учебна година. По време на първия семестър минахме 3-4 урока. Казах си, че може да вървим по-бавно, защото все пак е за начинаещи и реших да се запиша и за втория семестър. Мина време, докато се събере група /доста хора се бяха разочаровали и не записаха следвашия модул /, но се събрахме. Започнаха часовете и след някой друг час ни се съобщи, че няма да има повече курс, защото не всички си били платили таксата. Естествено, на тези които си бяхме платили, не ни върнаха парите веднага/направо си ни мотаха/, защото преподавателят предявил претенции да му се заплатят изработените часове / за което не го упреквам /. Извод - загубих си и парите, и времето. Записвайки се в университета, бях с очакванията, че всичко ще е на ниво, а то какво се оказа ...Парите ги прежалих, но не и това, че за това време можех да науча много повече в някой езиков център, а не да си пропилея времето. Само мога да поздравя момичето, което се е записало на испански на друго място. Системата издиша отвсякъде. Нека да правят по-голяма реклама, нека. Обаче да се заемат и с другите проблеми. Нека курсът стартира не само когато има хора, записани  в списък, но и когато дадените хора са си платили таксата, а не накрая другите да го оберат ... Нека се знае какъв минимум от материал трябва да се покрива за определено време. И плюс това е хубаво да събират пари за една учебна година, а не да караш курса 2-3 месеца и накрая да не е сигурно, дали ще можеш да продължиш. Успех !
« Последна редакция: 16.12.2006, 14:30:43 от LINA »
Активен

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87

ami az v ponedelnik shte otida da se zapisha, nadqvam se da se suberem  poveche hora
Активен

rangelka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
    • Нашата webbbb :)

а искате ли да се посмеете на още един куриоз в нашето любимо пу?! групата по испански преди почти месец събра необходимите хора и всичко беше готово. но изведнъж се появи малка пречка. съвсем малка, нищо особено. няма преподавател....  :rock:
Активен

4_kurs

  • Гост

а искате ли да се посмеете на още един куриоз в нашето любимо пу?! групата по испански преди почти месец събра необходимите хора и всичко беше готово. но изведнъж се появи малка пречка. съвсем малка, нищо особено. няма преподавател....  :rock:
хахахаха :-D, да дойда аз да преподавам :hihi:
       
Que mala suerte :hihi:
Активен

Sayos

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1366
  • The Dark side

Аз съм навит за курс по Гръцки, който знае нека ми преведе какво е маляка преведено от гръцки защото съм я чувал много пъти, а не знам какво означава  :?
Активен

rangelka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
    • Нашата webbbb :)

 :-D маляка е п***л, най-обидната дума за един мъж. ако само това те интересува, смея да твърдя, че премина успешно курса по гръцки  :hihi:  :drunk:
Активен

Sayos

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1366
  • The Dark side

по скоро маляка е ч******я  :wink:
Активен

sister

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 87

ne e malqka,a MALAKA i ozna4ava 4***djiq, a za kursa po ispanski...kak taka nqma prepodavatel
ot tazi godina imalo ispanska filologiq, i tam prepodava Aleksander Rodrigues. popitaite dali toi ne moje da vodi kursa. a za kursa po grazki daite da se razberem koga shte formirame taia grupa nai0-nakraiq
Активен

artemis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Ехо..... :-)!
Какво става, хора?Има ли още желаещи за курса?
БРАВО НА ОРИЕНТИРАЛИТЕ СЕ ЗА-  ο μαλακασ!Така се учи един език-първо с глупостите! :-D
Активен