argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Зимна екипировка  (Прочетена 690 пъти)

mileniliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 221
Зимна екипировка
« -: 24.10.2021, 16:18:07 »

Здравейте! Скоро снегът ще обсипе широките планини и ще трябва да се подготвя с подходящо ски облекло и екипировка, че последния сезон разказах играта на старато оборудване. Досега ми беше лесно с пазаруването но с тия нови мерки ми разказаха играта и ще се налага да се пазарува онлайн. Бихте ли ми препоръчали подходящ сайт за такова зимно оборудване и екипировка.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Зимна екипировка
« Отговор #1 -: 24.10.2021, 21:43:02 »

Привет! Аз съм запалена скиорка, която обожава планината и този момент от годината е любим за мен. Аз лично предпочитам да пазарувам от Extreme-bg, много хубав сайт за всякакви екстремни спортове, включително и ски. Много ми допада, че предлагат само оригинални и маркови продукти и дрехи, имат зареден магазин и цените им направо са трепач. Бонус е и безплатната доставка над 99лв., което нали знаем за спорт като този автоматично ще се класираш с единична покупка. Споделям ти линк към сайта extreme-bg.com да разгледаш и убедиш сам за какво ти говоря. Сигурна съм, че ще откриеш всичко нужно ти за един незабравим зимен сезон.
Активен

mileniliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 221
Re: Зимна екипировка
« Отговор #2 -: 26.10.2021, 16:26:14 »

Благодаря за предложения сайт! Открих перфектното зимно облекло. Вече съм готов за зимни преходи  8-)
Активен