argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Подаръци  (Прочетена 1334 пъти)

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Подаръци
« -: 25.12.2021, 11:14:40 »

Здравейте, закъснях малко с подаръците за Коледа и затова смятам да се реванширам с хубави подаръци за Нова година. Спряла съм се на дрехи за подаръци за всички роднини. Според вас, кои магазин е добре зареден за да мога да взема подходящи дрехи за всички от семейството.
Активен

mileniliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 221
Re: Подаръци
« Отговор #1 -: 26.12.2021, 08:37:20 »

Здравей! Сигурно е много неприятно това чувство да да не подариш нещо, а хората отсреща да очакват подарък. Щом имаш план Б да компенсираш на Нова Година значи нещата ще се наредят. Бих ти препоръчал да разгледаш в Mania.bg. Аз си пазарувам редовно дрехи от mania заради големия избор от дрехи, удобния сайт зареден с всички техни предложения, качествените и маркови дрехи, които продават макар и някои втора ръка, избора наистина е голям. По време на разпродажби толкова много пазарувам, че ми трябват няколко торби, което обикновенно не се случва, когато съм пазарувал другаде. Там ще намериш подходящи подаръци за твоето семейство. Има всякакъв тип дрехи, за всички хора.
Активен

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
Re: Подаръци
« Отговор #2 -: 26.12.2021, 11:26:18 »

Много мерси, спаси ме от обикалянето!
Активен

teodoran1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: Подаръци
« Отговор #3 -: 18.03.2022, 11:43:26 »

Тази Коледа поръчах подаръци за цялото семейство от s-gifts.bg. Много съм доволна. Дойдоха бързо и в отлично състояние. Не продават дрехи, а всякакви неща за дома. Поръчах картина за майка ми, която напълно оправда очакванията ми и като качество и като цветове.  :sun:
Активен

emomarina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: Подаръци
« Отговор #4 -: 02.02.2023, 00:13:26 »

Здравейте! Аз пазарувам подаръци за приятели и близки хора основно от един онлайн магазин. Готиното е, че в него има голям асортимент и продукти на различна тематика. Може да си вземеш, както разни неща за дома така и оригинални подаръци, уникални и редки. Последно си купих спално бельо на голяма промоция около -40%. Това е онлайн магазина smartliving.bg
Активен