argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: За дома  (Прочетена 1295 пъти)

slavova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 316
За дома
« -: 20.01.2022, 23:22:19 »

Здравейте обмислям да направя освежителен ремонт на пролет и мисля от сега да напазарувам повечето неща за да съм подготвена като настъпи момента. За стените съм се спряла на тапети като срещнах, много готин сайт https://www.domko.com/ от където мисля да си взема точно тапетите и подовата настилка. Някои от вас да е пазарувал досега от него да сподели мнение, че ми е интересно. На пръв поглед предлагат много хубави и на добра цена неща. Интересно ми е дали все пак са качествени нещата.
Активен

mileniliev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 221
Re: За дома
« Отговор #1 -: 23.01.2022, 19:20:15 »

Аз лично съм много доволен от всичко, което съм си купувал от Домко. Според мен няма да съжаляваш за каквото и да си купиш от там.
Активен

teodoran1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: За дома
« Отговор #2 -: 18.03.2022, 11:18:41 »

Специално за банята аз пазарувам от Герака. Имат голямо разнообразие от смесители. И в кухнята, и в банята ми са взети оттам. Редовно има продукти на специални цени, което е допълнителен бонус. Може да им разгледате сайта, ако търсите нещо ново за банята или кухнята си.  :-)
Активен

emomarina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re: За дома
« Отговор #3 -: 15.04.2023, 15:29:31 »

Ако правите ремонт в дома си ще ви трябват доста неща и то с добро качество и ако може да е на промоции. Много хора си правят Хоум офис в дома си. Ако ви трябва нещо подобно или искате да си купите оригинални мебели, стилни осветителни тела, аксесоари за дома и подобни неща има един нов магазин за обзавеждане на дома - мебели, осветителни тела, аксесоари за дома. Купих си страхотна мебел и полилей за моето лично пространсто в дома си. Даже отделно си купих и настолен компютър. В Dreamliving.bg предлагат страхотни идеи, особенно ако сте решили да си направите свое лично пространство за работа. Много е добър онлайн магазина.
Активен