argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: физика на твърдото тяло  (Прочетена 2110 пъти)

kristian

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
физика на твърдото тяло
« -: 26.11.2006, 22:46:22 »

Здравейте,търся материали по физика на твърдото тяло, и упражнения или сборник с задачи по електричество и магнетизъм.
Активен

fair

  • Гост
Re: физика на твърдото тяло
« Отговор #1 -: 26.11.2006, 22:53:29 »

Не мога да ти помогна със сборници или учебници, но ще те посъветвам да потърсиш в библиотеката на факултета. Предполагам, че все нещо ще се намери. Ако там не откриеш нищо, потърси в библиотека "Иван Вазов". Там ако не сборник с упражнения или задачи, то поне материали по физика на твърдо тяло определено ще намериш.  :-)
Активен

koleff

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: физика на твърдото тяло
« Отговор #2 -: 13.02.2007, 19:19:44 »

Аз може и да ти помогна до някаде с електричеството.. Пиши още ако търсиш такива неща.. ?
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re: физика на твърдото тяло
« Отговор #3 -: 14.02.2007, 10:38:43 »

Много "навреме" му помагате на човека... дааам :-D

Иначе аз доколкото знам факултета ни си няма отделна библиотека (никога не съм ползвал университетска библиотека в студентските си години). Но в общата на университета имало доста неща. Най-добре е да се обръщата към преподавателите за препоръки за учебници. Те повечето си пишат и списък накрая на конспекта (който обикновено се дава още в началото на семестъра. на тези които присъстват). А в градската библиотека може да се намери почти всичко отпреди 1990 година. Че и немалко от след това.
Активен
Физически Факултет