argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Славянска литература  (Прочетена 3486 пъти)

melly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Славянска литература
« -: 02.12.2006, 20:33:08 »

Има ли някой, който знае какви са изискванията на проф.Светлозар Игов за реферат по славянска литература? Как пише оценките на този реферат? Изпитва ли и устно или само го чете?Какво трябва да се влючи е реферата и какви теми предпочита, защото той даде да си изберем сами, който каквото иска това да пише.
Активен

4_kurs

  • Гост
Re: Славянска литература
« Отговор #1 -: 03.12.2006, 13:21:08 »

На нас по славянска литература ни беше друг преподавател.Може само да се радвате, че ви е проф. Игов.Щом ви е казал да си изберете сами, значи няма предпочитания.
Активен

melly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re: Славянска литература
« Отговор #2 -: 04.12.2006, 21:24:07 »

Не е много за радост, че сме при проф. Игов, защото чухме за него най-ужасни неща - че е перверзник, че прави ужасни намеци на момичетата и че много се заяжда като изпитва и като проверява рефератите - нали все пак е литературен критик?! Колко е вярно, засега, не знам, но искрено се надявам да не е така, защото това перверзно отношение би било по-лошо, отколкото всяко друго отношение.
Активен

4_kurs

  • Гост
Re: Славянска литература
« Отговор #3 -: 04.12.2006, 22:17:56 »

На нас сега ни преподава по друг предмет и не съм забелязала да има специални отношения към някого.Престанете вече с тези слухове. :no:
Активен

melly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re: Славянска литература
« Отговор #4 -: 05.12.2006, 14:17:38 »

Аз казвам само какво сме чували за него, иначе на лекциите не забелязахме нищо такова, освен някои много нецензурирани критики за "Под игото":
"Дали наистина черешовото топче е гръмнало, или това е бил просто звук от аналното отверстие на Боримечката?"
Това как ти се вижда?
Ето от тази и още няколко подобни реплики идват притесненията ми.
А иначе, нищо лично, не си мисли, че се опитвам да го клеветя, знам че всички преподаватели имат някакви странности.
Активен

4_kurs

  • Гост
Re: Славянска литература
« Отговор #5 -: 05.12.2006, 17:07:32 »


"Дали наистина черешовото топче е гръмнало, или това е бил просто звук от аналното отверстие на Боримечката?"
Това как ти се вижда?
:-D смешно.И на нас ни е разказвал много подобни истории, но никога не съм се задълбочавала чак до такава степен.Успех на изпита ви пожелавам и смело напред :wink:
Активен

melly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re: Славянска литература
« Отговор #6 -: 05.12.2006, 23:35:32 »

Благодаря!
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: Славянска литература
« Отговор #7 -: 14.04.2007, 12:40:29 »

и все пак не отговори никой на въпроса  :cry: вземете напишете нещо за този изпит да имаме някаква представа поне  :roll:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

litle doll

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Славянска литература
« Отговор #8 -: 16.04.2007, 17:08:33 »

Изпитът въобще не е труден и няма място за притеснение.Проф. Игов чете курсовите работи в деня на изпита,но освен върху тях задава въпроси,свързани с друг автор.Например мен ме накара да изброя няколко произведения на Прус и Чапек.
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: Славянска литература
« Отговор #9 -: 18.04.2007, 12:16:11 »

А тези, които поради някаква причина не са посещавали лекциите му имат ли големи проблеми?
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

melly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re: Славянска литература
« Отговор #10 -: 23.04.2007, 18:12:06 »

Въобще не трябва да се притеснявате от проф. Игов. Този човек е просто супер. Много ме беше страх от неговия изпит, но, колкото много ме беше страх, толкова лесно минах. Даже имам 6. Не пише двойки, даже пише много хубави оценки. Това ми е най-лесно изкараната оценка. Общо взето, за него е важно от къде си чел, дали си написал библиография на реферата (изпитва с реферат) и да знаеш поне малко поетите - кой какво е написал и на кой период принадлежи, защото задава и няколко въпросчета освен реферата, но винаги са много лесни.
Активен