argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: vapros  (Прочетена 2222 пъти)

djedi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
vapros
« -: 14.12.2006, 10:26:07 »

Здравейте колеги ще можели по някакъв нячин да ми испратите конспекта по цитология. Благодаря ви предварително. :bow:
Активен

Photon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: vapros
« Отговор #1 -: 15.12.2006, 02:54:45 »

големи образи сте, майна! :hihi: никой ли от твоя курс няма конспект, та чак си писал във форума да ти го пратят пък и да ти кажа честно, тук рядко влизат студенти. Като гледам активноста на потребителите в другите факултети, ние сме доста заспали  :drunk:
Активен

scientist guy

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: vapros
« Отговор #2 -: 04.01.2007, 20:46:50 »

големи образи сте, майна! :hihi: никой ли от твоя курс няма конспект, та чак си писал във форума да ти го пратят пък и да ти кажа честно, тук рядко влизат студенти. Като гледам активноста на потребителите в другите факултети, ние сме доста заспали  :drunk:

Трябва да признаеш, обаче, че студентите стават все по-изобретателни! :hihi: Очаквам скоро тук да се обменят и пищови и разни други "помагала" за изпитите! :-D

Но за другото е вярно, че активността на форума е доста нисичка в сравнение с останалите факултети!  :-( Но като цяло е интересен факта, че сравнена с предишни години общата активност и общия брой постове във форума са се увеличили... Просто трябва малко повече активност специално във форума на Факултета по Биология - няма да е зле, нали? 8-) Така или иначе много повече хора отколкото си признават четат форума! Колко му коства на човек една регистрация и да напише какво мисли по този или онзи въпрос? :?
Активен
Nobody likes a smart ass...

jadore

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
Re: vapros
« Отговор #3 -: 19.01.2007, 21:47:08 »

Ако все още нямате конспекта мога да го дам.
Активен

Ivelina

  • Гост
Re: vapros
« Отговор #4 -: 28.02.2007, 13:40:56 »

Здравейте,аз не съм в този факултет,но имам намерение тази година да вляза.Искам да си пиша с момиче от тук,тъй като не съм наясно с някой неща.  :s: и бих искала да задам някои въпросчета  :wink:
Активен

ilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 115
Re: vapros
« Отговор #5 -: 28.02.2007, 17:44:28 »

Jadore,  правиш много лоша "услуга" на доц. Н. Попов като пишеш във форум, който се чете от всички, че той предваритено ти казва кои въроси да четеш. Сигурен съм, че не е точно така. :-X
Активен
-

jadore

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
Re: vapros
« Отговор #6 -: 03.03.2007, 10:23:03 »

Не си ме разбрал, illia.За колкоквиумите д-р Попов събщава на целия курс предварително върху кой материял ще се прави контролното ( просто припомня какво сме взели на ликции )
 Подчертавам, че никой никога не ми е казвал какво да чета предварително за да си направя колоквиум или изпит.
Не знам защо тъсриш под вола теле.
Активен