argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: нуждая се от конспект по АЗЕЛ  (Прочетена 3292 пъти)

rrr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Здравейте,

Ще ви бъда благодарна, ако някой може да ми прати конспект по АЗЕЛ. Аз имам някакъв много голям и лошо копиран, ако имате нещо по-конспектирано или пък каквото и да е, но в електронен вариант, моля пратете ми на адрес: rbegova@abv.bg

Поздрави!
Активен

No_surprise

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
  • Seeing things clearly...
Re: нуждая се от конспект по АЗЕЛ
« Отговор #1 -: 03.01.2007, 18:00:34 »

http://slovo.pu.acad.bg/dek/uchpro/bg-phil/zel.htm
Незнам дали си попадала на това, но може да ти бъде от полза като ориентир в материала, който трябва да подготвиш за изпита по АЗЕЛ. Друг електронен вариант на конспект няма.
Активен

rrr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re: нуждая се от конспект по АЗЕЛ
« Отговор #2 -: 04.01.2007, 12:57:40 »

Много ти благодаря! Дано да намеря същото и по Антична. На теб сега ли ти излиза този изпит? Аз съм вече семестриално завършила Български и история, но имам да взимам няколко изпита и да се дипломирам, надявам се лятото. Така че, ако си 1-ви курс, моля те да ми пишеш когато насрочите дата.
Активен

No_surprise

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
  • Seeing things clearly...
Re: нуждая се от конспект по АЗЕЛ
« Отговор #3 -: 06.01.2007, 15:22:19 »

Надявам се да ти е от полза, разбира се не за всичко, защото зависи от плана, по който се движи твоята специалност. Това е основното, което трябва да имаш предвид за подготовка за изпита и най-вече за произведенията, които да прочетеш. Дори мисля, че този конспект е старичък, но това, което включва си влиза в изпита. Не, аз не съм 1. курс, но изпитът ми излиза сега, 3. съм и от друга специалност...
Активен

rrr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re: нуждая се от конспект по АЗЕЛ
« Отговор #4 -: 09.01.2007, 11:17:33 »

Благодаря отново за отговора. Ако се сетиш, драсни когато знаеш вече дата за изпита. Аз пак ще си проверявам в университета разбира се, но понеже не живея в Пловдив...

Успех!
Активен