argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Надолу

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 219093 пъти)

tina_bu14

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #480 -: 26.01.2012, 18:38:01 »

Продавам 2 учебника по психология на човека на Румен Стаматов и Борис Минчев. Някой се интересува може да ми пише на лично :)
Активен

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #481 -: 26.01.2012, 18:43:47 »

Аха ясно :) Благодаря ти за отговора :)
Активен

savona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #482 -: 27.01.2012, 17:33:00 »

Някой знае ли датата по руска литература на 19 век и от колко часа е? За студентите редовно обучение.Благодаря.  :bow:
За БФ 3 курс редовно-17.02. но се знае къде и от колко часа :)
Активен

krystalche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • Лингвистика с ИТ /АЕ+ФЕ/ II
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #483 -: 02.02.2012, 16:09:34 »

Някой може ли да ми даде информация за изпита при ас. Койнакова по Морфология на САЕ?Относно това как протича изпита.Много ще съм благодарна ако някой сподели информация. :bow:
Активен
----- ----- ------ -----> n0 cONEc_|_I0N

stasi78

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #484 -: 03.02.2012, 09:35:14 »

Към колегите , които ще се явят на изпит по Руска литература 20 в.
Дали изпита ще се проведе на 05.02 от 9 часа? Има ли някаква промяна в часа и мястото? Питам заради обстановката в страната. Направо се чудя как ще се довлека до Пловдид!
Активен

Denitsa92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #485 -: 04.02.2012, 23:18:43 »

Здравейте ;) Искам да попитам как протича изпита при гл.ас Борян Георгиев Янев ..Ако някой може да ми даде някаква информация,ще бъда благодарна ;)
Активен

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #486 -: 07.02.2012, 15:10:34 »

Когато бях аз 1 курс (сега съм 2 ,трябваше да съм 3 ,мин.год.прекъснах както и да е) раздели ни на 2 групи и всяка група трябваше да пише по 2 теми,които той реши.За преписване не знам ,аз не успях,много следеше.Държи да е писано и по двете теми,от това,което той е диктувал по време на лекции. (а не празни приказки).
Активен

iloni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
  • Бъди себе си има достатъчно други хора!
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #487 -: 07.02.2012, 15:13:58 »

Някой нещо да ми каже за изпита по странознание на Русия при Чернева? Благодаря предварително :)
Активен

ella

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #488 -: 07.02.2012, 15:59:31 »

Здравейте!
Искам да попитам как протича изпита по Странознание на Великобритания при Гл. Ас. Д-р Йордан Костурков? Благодаря предварително  :-)
Активен

maq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #489 -: 08.02.2012, 12:26:29 »

Добър ден!Искам да попитам,къде мога да намеря г-жа Миличина,някой има ли изпит при нея?
И тази година някой минал ли изпита по педагогика при Радев,защото имам изпит при него на 16 Февруари :-(
Активен

stasi78

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #490 -: 12.02.2012, 14:48:27 »

Здравейте!
Въпросът ми е  към тези, които на 14 ще се явят на изпит по АЗЕЛ.
Изпитът писмен ли ще бъде или устен?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #491 -: 14.02.2012, 15:02:08 »

някой информация за изпит при Козлуджов как протива?
Активен

entegrada

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #492 -: 15.02.2012, 14:03:59 »

При Миличина трябва да си знаеш,може да се преписва,ако си сигурен в някого де  :-)изпитът е ,като за кандидат-студенти, при Козлуджов,доколкото мога да си спомня-2 теми,имаш време да си помислиш и после говориш,като те разпитва за още куп други неща и правиш практическа задача-не може да се преписва.При Радев положението е много зле,по-добре не се опитвайте да преписвате,че става по-лошо-2 въпроса са,единият на 100%е някое от възпитанията


Някой,който е минал азел или морфология?  По азел писмен ли е?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #493 -: 15.02.2012, 16:41:54 »

При Миличина трябва да си знаеш,може да се преписва,ако си сигурен в някого де  :-)изпитът е ,като за кандидат-студенти, при Козлуджов,доколкото мога да си спомня-2 теми,имаш време да си помислиш и после говориш,като те разпитва за още куп други неща и правиш практическа задача-не може да се преписва.При Радев положението е много зле,по-добре не се опитвайте да преписвате,че става по-лошо-2 въпроса са,единият на 100%е някое от възпитанията


Някой,който е минал азел или морфология?  По азел писмен ли е?           

коя година си държал изпит при Козлуджов? защото едни казват писмен, ти сега казваш устен
Активен

entegrada

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #494 -: 16.02.2012, 03:19:07 »

Сега съм 3 курс,изпитът беше в 1,можеш на листче да си напишеш нещо,докато мислиш по въпроса,но после е устно,поне така правеше с всички,каквото и да са ви казали,имайте готовност за всичко :-D Успех
Активен

stasi78

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Азел
« Отговор #495 -: 16.02.2012, 13:18:21 »

Може ли някой от колегите да ми даде електронната поща и паролата , на която се проверяват оценките от изпитите ? Благодаря предварително!
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #496 -: 19.02.2012, 15:30:21 »

а сега някой може ли да ме информира към кого трябва да се оБърна,за да попитам кога са поправките към преподавателя или инспекторката и дали вече могат да ми кажат кога са?
Активен

Mamba

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #497 -: 23.02.2012, 16:20:46 »

а сега някой може ли да ме информира към кого трябва да се оБърна,за да попитам кога са поправките към преподавателя или инспекторката и дали вече могат да ми кажат кога са?
Поправителната сесия знаеш кога е, по-нататък ще се разбере датата, предполагам..
Активен

foxy724

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #498 -: 12.03.2012, 21:36:15 »

Извинявам се предварително ако въпросът ми не е за тази тема , но тъй като вече питах в актуални въпроси за КСК 2012 и не ми отговориха се надявам , че поне тук някой ще ми обясни , кои са датите , на които трябва да подам документи за класиране , в които трябва да подредя желанията си. Питам , защото не успях да намеря информация в сайта, а и не съм от Пловдив и не мога да си купя справочника на университета. И другият ми въпрос е мога ли да се запиша онлайн за изпит? мога ли да платя таксата за изпит без да ходя до ПУ примерно по банков клон какъвто имат СУ и не ми се наложи да ходя до София?
Активен

mimikz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #499 -: 19.03.2012, 21:32:23 »

Здравей! Ами първо д ати кажа не очаквай някой от администрацията или който и д ае да ти отговори на тези въпроси, не очаквай някой д ати вдига телефон когато звъниш да питаш нещо просто защото това е ПУ, тук никой никога не си е на мястото и не изпълнява това, което е длъжен да върши. Не знам от кой град си, но по принцип във всеки град има училище, което е като информационен център и там може д аполучиш информацията, която те интересува. Иначе до миналата година нямаше възможност да се записваш за изпит по електронен път, не знам как стои тази година.Но най-добре се поинтересувай дали в твоя град няма училище, което да е такъв център. Иначе ако идваш в Пловдив записването става при Дафи в ксерокса, който е отстрано на университета:) Тя ми е приятелка мога да я разпитам как стават тези неща и как е тази година и утре ще ти пиша пак. Това е, което аз мога да кажа по този въпрос от първа ръка. Утре очаквай подробности :)
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Нагоре