argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Надолу

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 220002 пъти)

entegrada

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #520 -: 21.06.2012, 04:06:03 »

Някой има ли конспект по Литература след Освобождението до 1'та световна война?Моля,ако се намира :-),публикувайте го,че изпитът идва,а положението е зле  :drunk: Ще съм благодарна :bow:Също и да попитам как протича?
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #521 -: 02.07.2012, 14:50:19 »

Колеги, как мина изпита по руска литература на 20-ти век при ас. Георгиева? Какво се падаше най-често?
Активен
Love, love and love.

Blitzkrieg

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
  • Лингвистика с ИТ (английски с немски)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #522 -: 07.07.2012, 14:54:47 »

Не съм сигурен дали пиша в правилната тема и все пак ще попитам: Оценка 5,40 на предварителен изпит по английски език достатъчна ли е за да бъда приет на първо желание във Филологическият факултет?
« Последна редакция: 07.07.2012, 14:59:01 от Blitzkrieg »
Активен

ToHu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #523 -: 08.07.2012, 15:00:33 »

Мисля че е достатъчна, но зависи и от балообразуващите предмети и бала който имаш
Активен

Blitzkrieg

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
  • Лингвистика с ИТ (английски с немски)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #524 -: 08.07.2012, 15:57:14 »

Мисля че е достатъчна, но зависи и от балообразуващите предмети и бала който имаш

Аз до колкото гледах в сайта на Пловдивския, в целият филологически факултет няма специалност, която да има балообразуващи предмети - взима се само и единствено оценката от изпита (по английски). Пък и когато се обаждах на университета, специално за Лингвистика с ИТ ми казаха, че няма балообразуващи предмети. Но съм сигурен, че важи и за другите специалности.
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #525 -: 27.07.2012, 17:47:30 »

може би вече ви  е втръснало,но къде мога да си проверя датите за поправки при инспекторката или на някое тъбло и горе долу кога излизат,защото съм първи курс и малко начина и схемата не са ми ясни :-X
Активен

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #526 -: 28.07.2012, 10:08:05 »

може би вече ви  е втръснало,но къде мога да си проверя датите за поправки при инспекторката или на някое тъбло и горе долу кога излизат,защото съм първи курс и малко начина и схемата не са ми ясни :-X
Датите можеш да си ги провериш на таблото при инспекторката, но чак към средата на август или още по-късно.
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #527 -: 31.07.2012, 12:02:34 »

благодаря ти,уф за какво толкова късно го правят тия нямат акъл :headbang: вместо студентите да си ги видят например от началото да знаят кое кое е те в края на месеца и ако на първи имаш поправка какво правим  :mmm: няма какво да коментирам :smoking:,благодаря за информацията от тук ще науча повече от колкото от инспекторката ни,която взе или нещо не й е ясно или все не знае или информацията е неверна :?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #528 -: 31.07.2012, 12:08:31 »

трудно ли се взима изпит при Кемалова по старобългарски език?Защо си мислих,че ще е някак по-лесно?!По латински при Козарова го взех,но на старобългарски ме скъсаха и  всеки ми казва различна информация и не наплаших малко :cry:
Активен

Appassionata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #529 -: 29.08.2012, 18:02:54 »

Налага се да се явя на изпит на 2 септември и ми трябва индивидуален протокол за това, но инспекторката била в отпуск и в деня на изпита. Въпросът ми е дали ще е проблем да ида да ме изпитат и по-късно да занеса протокола? Някой с опит от подобна ситуация?
Активен

sisityyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #530 -: 31.08.2012, 19:24:21 »

Предварително се извинявам ако се повтарям, но случайно на някого да му се намират лекции по Морфология на АЕ при Койнакова ?
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #531 -: 06.09.2012, 15:49:52 »

искам да попитам дали някой достоверно знае ако примерно остане изпит,който трябва да влача 2курс и при явяването ми на поправка или ликвидация трябва ли да плащам за явяването си на поправката и ликвидация? :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll:
Активен

Valentina_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #532 -: 06.09.2012, 17:37:12 »

искам да попитам дали някой достоверно знае ако примерно остане изпит,който трябва да влача 2курс и при явяването ми на поправка или ликвидация трябва ли да плащам за явяването си на поправката и ликвидация? :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll:

Не се плаща.
Активен

savona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #533 -: 06.09.2012, 21:24:33 »

Здравейте, въпросът ми е доста относителен и искам само да ме ориентирате :) Ако някой е бил на поправка при проф. Куцаров по Морфология на СБЕ, може ли да ми каже дали резултатите излизат веднага или в рамките на няколко дни, защото моят изпит е на 17 септември, а краен срок за подаване на документи за общежитието е 20 септември :) На редвовна сесия резултатите излязоха след около 10 дни, но тогава бяхме и повече хора, моля, някой ако го е минал и има някакъв спомен да отговори :)
Активен

grafgin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #534 -: 10.09.2012, 15:31:17 »

някой знае ли кога е държавният изпит по история за БЕИ? Благодаря!
Активен

pooh_bear

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #535 -: 13.09.2012, 11:45:04 »

Моля някой да ми каже, кога са датите за държавните по български и английски !!! Дано някой се включи с бърз отговор! Благодаря !!!
Активен

grafgin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #536 -: 13.09.2012, 13:42:31 »

Моля някой да ми каже, кога са датите за държавните по български и английски !!! Дано някой се включи с бърз отговор! Благодаря !!!
http://files.slovo.uni-plovdiv.bg/11/DI2012FF-site.pdf
Активен

Tedynka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #537 -: 14.09.2012, 19:14:37 »

здравейте, значии искам да питам кой е бил на поправка при доц. Бучков и ако може да ми каже какви теми даде от конспекта ? Защото мисля да се явя на ликвидацията :-)
« Последна редакция: 14.09.2012, 19:17:51 от Tedynka »
Активен

dessie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #538 -: 16.09.2012, 02:14:20 »

здравейте, значии искам да питам кой е бил на поправка при доц. Бучков и ако може да ми каже какви теми даде от конспекта ? Защото мисля да се явя на ликвидацията :-)

На поправката първата тема беше тропи , а втората художествена условност :)
Активен
It's amazing what we can hide just by putting on a smile. :)

slaveto92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Въпроси за изпити и преподаватели, тук!
« Отговор #539 -: 23.09.2012, 14:24:58 »

Някой знае ли с колко невзети изпита може да се запише по-горен курс?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Нагоре