argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпроси за изпити и преподаватели, тук!  (Прочетена 219069 пъти)

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #20 -: 25.11.2007, 13:23:58 »

С тези лисчета е много шибано...трябва много добре да знаеш нещата, а също и завити от това в какво настроение е. Види ли те, че знаеш така доста те пуска, но запънеш ли се взичко завити от него...най добре според мен е да е тест или теми да даде да се пишат, щото можеш да помислиш, да се консултираш с някого или да препишеш. Долкото така устно е нож с две остриета. Успех на всички на 2-ри декември.
Активен

mucunkata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #21 -: 26.11.2007, 20:58:14 »

някой има ли всички лекции по езикознание при Чобанов
Активен

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #22 -: 28.11.2007, 01:58:19 »

да , имам ги !
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #23 -: 28.11.2007, 21:15:53 »

то и аз ги имах и даже ги бях научила за изпита, ама това не помогна. За поправката обаче не бях учила, пък си го взех... шанс  :wink: на редовния бяхме на 4 групи - писмен, с по 2 или 3 въпроса, не съм сигурна, а после поправката беше тест и имаше неща, които ги нямаше в лекциите, но пък ако сте учили по езикова култура, това би помогнало :)
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #24 -: 30.11.2007, 00:07:29 »

Хеййй, благодаря ти Chocolate!!!  :blush: Ти пък си много.. млад   :wink: 
 Успех на всички при декана!! 
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #25 -: 30.11.2007, 14:25:54 »

 :hihi: благодаря благодаря

усмихнато бебе съм нали ?!
Активен

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #26 -: 30.11.2007, 21:36:26 »

 :-P А мама и тати дали знаят в какви сайтове влизаш?  :-D
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

FlexFit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #27 -: 01.12.2007, 15:37:41 »

Успех утре на всички, които се явяват на изпит по Увод в общото езикознание! Да се похвалите и да не забравите да почерпите еййй  :roll:
Активен

bbb

  • Гост
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #28 -: 03.12.2007, 14:03:55 »

Искам да ви попитам дали само с лекции от Чобанов може да се изкара при него висока оценка или трябва да разработим въпросите с инфо от учебник по езикознание?
Активен

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #29 -: 03.12.2007, 14:39:59 »

става само с лекции. Те са достатъчни.
Активен

manuf

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #30 -: 05.12.2007, 18:40:32 »

вече и аз многа да се включа и да дам своето мнение за този прословут изпит.може да се готвиш само от лекциите,но трябва доста да се почете.аз го вземах,но не искам да казвам с колко.изпитът изобщо не е толкова страшен,както някои тук се опитват да го изкарат,а и не е вярно,че Чобанов късал ,ей така ,без причина.знаеш ли , няма как да те скъса .не мога да кажа колко го вземаха от нас,но едва ли са повече от 10 човека,останалите ги натръшка...  :#4:
Активен

taigy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #31 -: 07.12.2007, 09:26:45 »

Поздравления, колега! Пожелавам ти да си вземеш всички изпити без притеснения. Успех! :-)
Активен

LIA_KI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #32 -: 07.12.2007, 21:12:58 »

 :D Браво на всички, които взеха изпита по Увод в Общото Езикозноние, а за онези, които не успяха- Успех на поправката.Аз лично го взех и съм доволна.Не смятам, че е толкова лош колкото съм чувала за него.Строг е верно, не обича да му се лигавят или да му се обесняват.Всъщност и аз не обичам такива неща, но искрено да си кажа и аз се притеснявах и то много макар да не съм иначе т много притеснителните.И все пак вече мен никой не може да ме убеди , че доцент Чобанов е лош преподавател или пък човек.За мен си е супер справедлив.Може да не сте съгласни с мен, няма проблем всеки има право на мнение, ама да си кажем честно , че много от нас искат да не учат и да не влагат много усилия , а да взимат изпитите си с отличие.Знам , че и много от колегите не дават пропуснати лекции или материали просто така.Аз например също работя, дори съм омъжена и имам достатъчно задължения, и все пак седях почти всяка вечер и не само, че учих, но и набирах темите си на компютара, за да могат колегите ми също да го вземат.Ама хайде да се разберем Господ дава, но не вкарва в кошара, така че ако наистина освен купоните, пичовете и мацките сте влезнали в университета и да учите Ви пожелавам искрено всеки изпит да ви се вижда като един готин купон.
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #33 -: 08.12.2007, 12:30:29 »

сега е моментът да пуснеш една темичка за благодарности :) честито за успешно взетия изпит  :beer: ...и все пак ако не го беше взела, постът щеше да изглежда по малко по-различен начин  :roll: забелязала съм, че специално при Чобанов всички го псуват докато не си вземат изпита, а после-готин... и явно е нормално  :hihi: все пак той е решил, че ТОЧНО ти си повече от другите, за да ти даде изпита  :rock: тоест направил е правилния избор  :D
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

LIA_KI

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #34 -: 08.12.2007, 19:03:09 »

Е Gabby първа ще ти честитя празника и ще ти пожелая да взимаш изпитит така както и аз.По въпроса за Чобанов аз не съм го псувала нито пък съм смятала , че е толкова лош, защото съм имала наистина лоши преподаватели в средното си училище(е имаше и много готини, но това е друг въпрос), които не само, че не знаеха какво преподават, но се имаха и за много знаещи.А Чобанов го уважавам , защото е строг, но справедлив човек, независимо, че е с труден характер, като личност.А за това, че взех изпита имам заслуги само аз, защото не само, че се преборих със страха си да бъда скъсана, като гледах как къса колегите ми наред, но и вложих толкова много усилия, че си заслужих петтицата.Той въобще  не ми то е дал затова, че съм нещо повече от другите, а аз го взех, защото съм човек, който не приема да се яви на изпит без да е учил за него.А мога да ти кажа , че съм супер критична иначе, дори към себе си, нито пък съм от готините мадами, които да хващат око, но за сметка на това съм много упорита и щом реша, че нещо мога да го постигна, го правя.По въпроса за темите, мола кажи какво ти трябва и къде дати го пратя, а може дори да се видим като съм на очни и да ти ги дам лично да си ги преснимаш, аз не съм завистлив човек, нито пък искам другите да имат двойки, напротив, желая всичките ми колеги да си вземат изпитите.Въпроса тук е обаче, че не всички искат да учат, за да си ги вземат, а не смятам, че някой трябва да зяписва висше, ако не е решил да учи все пак.Поздрави от мен и само добри чувства. :-)
Активен

manuf

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #35 -: 08.12.2007, 22:43:07 »

здравейте,аз си мисля,че се сещам коя си,дори съм сигурен,че те познавам.ти си руска филология :mmm:напълно съм съгласен с теб и с това ,което казваш,а именно,че на някои не им се учи,а искат да си вземат изпитите.да,но при Чобанов явно не минават такива номера.и аз се бях доста шашнал,но всичко мина добре и сега си давам сметка,че всичката тази паника е била  напразно.успех на другите изпити и честит 8-и  :rock:декември.
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #36 -: 09.12.2007, 13:17:55 »

е аз също съм си взела изпита, но не смятам, че другите като имат двойки не са учили... от личен опит знам, защото за редовния бях учила като ненормална (всеки предполагам се сеща за случаите с начално скъсаните, които си го влачат тоя изпит до 4 курс) и ме скъса, а за поправката дори не си преговорих (защото първоначално изпитът беше за една дата, но в последствие беше преместен с 10 дена по-рано и добре, че ми се обадиха вечерта в 11 да отида в 12 на другия ден на изпит, иначе щях да го изпусна) и все пак се оказа, че точно тогава го взех... а не смятам, че съм знаела повече от предишния път... всичко е шанс.  :wink:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

Стеленцетоо

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 104
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #37 -: 12.12.2007, 18:54:16 »

Ако наистина си чел, можеш да вземеш този изпит. Пожелавам на всички колеги, които са първи курс. Напред и мачкайте наред :)

ok

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #38 -: 04.01.2008, 21:24:39 »

Колеги от първи курс,някой,ако знае дати за изпит по езикознание при доц.Козарова нека пише ще сам ви много благодарна
Активен

dummy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re: изпит по езикознание...
« Отговор #39 -: 06.01.2008, 01:38:35 »

7 и 15 февруари. Успех!
Активен