argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ВСИЧКИ ТЕ МИ ИЗПИТИ СА ПРИ МНОГО ЯКИ ХОРА И ГОЛЕМИ СПЕЦИАЛИСТИ  (Прочетена 5272 пъти)

СТОЯН ЗЛАТЕВ

  • Гост

ВСИЧКИ ГЛУПАЦИ И КОМПЛЕКСАРИ ПИШАТ ГЛУПОСТИ ЗА КОЗАРОВА КОЗЛУДЖОВ ЩО НЕ СЕ ГРЪМНЕТЕ  !! ЗАВИСТНИЦИ СА ВСИЧКИ НА ТЕЗИ ХОРА КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА ПРЕДАДАТ ЗНАНИЯТА СИ НА НАС ТАПАЦИТЕ .ТЕ СА СТРАХОТНИ ХОРА И МНОГО ДОБРИ СПЕЦИАЛИСТИ
« Последна редакция: 25.01.2007, 19:57:06 от СТОЯН ЗЛАТЕВ »
Активен

moreni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

EEEE,Sroqne! hubavo e da ima takiva optimisti kato tebe.dano vzeme6 izpitite.aide pi6i da vidim kolko si izkaral :wink: :-)
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Обикновено студентите имат лошия навик да оплюват преподаватели бе да имат в наличност нито един основателен обективен аргумент.
Активен

adonis

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
  • пРоВиНцИаЛиСт

Много ми е интересно с какво ти пречат преподавателите! Писнало ми е от мрънкаци, които само плюят, плюят... Никъде в живота не дават всичко на готово. И аз искам ей-така да си взимам изпитите, татко ми да е декан и да ми пишат 6-ците, ама не става така.

Успяват тези, които знаят кога да говорят.
Активен
Крещя без звук!

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos

Успяват тези, които знаят кога да говорят.

Не е важно само да говориш, а и какво говориш.
Активен

Plazma

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
  • Pacho No.1  Hernan Cattaneo  John Digweed
    • ..::Pure House Music::..

Bro takav forum li si mi kaji?HAHAHhAhAhAhAhaHa
Активен
_______________________________

If 1 said 1 want you back 1'd be a liar,
there's nothing left of us to long for any more.
But inside the ashes burns an endless fire,
and every night 1 can't help reaching out for more.

pip

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Я кажете (в този ред на мисли) кой от преподавателите ви кефи най-много... от лекции, от упражнения...??? Вярно е, че има големи специалисти и много готини и симпатични преподаватели в ПУ!!!
Активен

milenka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 67

Ами тия по психологическите дисциплини са най-готини,понеже хем не изискват много,хем пишат високи оценки  :rock:
Активен
Да живеят блондинките!

vilito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
  • трябва да ти пука

За мен в ПУ има много добри учени, като някои от тях стават и за преподаватели. Казвам това, не с цел да обидя някого. За да уточня ще обясня, че не винаги е нужно да знаеш невероятно много неща, да говориш сложно, а само да стигнеш до студентите си и да ги накараш да разберат смисъла на това, на което си се отдал.
Сред фаворитите ми в университета са:
Клео Протохристова
Н. Нейчев
Ив. Куцаров
К. Куцаров
Кр. Чакърова
Кемалова
Юлия Николова
и разбира се Гетова.
Харесвам ги, защото са добри професионалисти, добри преподаватели и правят връзка със студентите си, а не се самозабравят. Харесвам ги и защото обичам дисциплините, които водят, за което са "виновни" те.
Активен
Никога не разговаряй с непознати.

Noob-Skywalker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 122
  • "Life is too short to be little" - Cvetko Cvetkov
    • http://www.millaj.com

Стояне Златев, svalqm ti 6apka za tvoite dumi, naistina i az mislq 4e tiq u4iteli sa mnogo pekani, no kak se seti da napravi6 trite navednyj:
1. da zapo4ne6 tazi tema
2. da si napi6e6 istinskite sobstveno i familno ime
3. da napi6e6 tezi dumi tolkova tyrjestveno i vyodu6eveno

E izvinqvai, no mislq 4e tvoeto si e 4ista proba podmazvane, osobeno sled kato e vseizvesten fakt 4e i Kozarova i Kozludjov 4etat foruma.
Активен
Всеки може да намаже жена с ягоди и сметана. БЪДИ БЪЛГАРИН!!! Намажи я с боб-чорба и люта чушка!

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE

bai Stoqn4o e mnogo prav. Adonis, kato kazvash tatko mi da e dekan, da nqmash slu4aino nqkoi ot tvoq kurs predvid?!
vsashnost, koi kurs i kakva specialnost si ?!
Активен

pip

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

E izvinqvai, no mislq 4e tvoeto si e 4ista proba podmazvane, osobeno sled kato e vseizvesten fakt 4e i Kozarova i Kozludjov 4etat foruma.

Eee, kak vi mina izpityt po ezikoznanie vchera, za koito orevachte foruma...? Imashe li niakvo spezialno otnoshenie kym niakogo?!?  :roll:
Активен

Noob-Skywalker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 122
  • "Life is too short to be little" - Cvetko Cvetkov
    • http://www.millaj.com

Изпитва с пълно безпристрастие, което й прави голяма чест. Изпита протича по следния начин: отиваш в кабинета, даваш си книжката и ТЯ ти избира теми, по която да говориш, и ги избира в зависимост от оценката на контролната при Борян Янев - ако си имал висока оценка ти дава трудни теми, и обратно. Като ти даде темата имаш около десетина минути да мислиш по нея, след което те вика да й говориш. Ако по едната тема знаеш всичко, а по другата нищо - скъсан си.

Изпитват и Козарова и Янев в кабинета като много хора мислеха, че ако отидат при Янев положението ще бъде по-леко. Нищо такова - ако не си учил, който и да те изпитва те къса.
Активен
Всеки може да намаже жена с ягоди и сметана. БЪДИ БЪЛГАРИН!!! Намажи я с боб-чорба и люта чушка!

pip

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

....в зависимост от оценката на контролната при Борян Янев - ако си имал висока оценка ти дава трудни теми, и обратно.

Хммм, много странно, доколкото знам, високата оценка от контролна при Янев означава или освобождаване от изпит, или Козарова ти дава само 1 въпрос, който е от лесните...
Поне така ми разказаха 2 момичета от БЕАЕ, които са от 1 и 2 курс. Едната от тях е имала вчера изпит при Козарова...
« Последна редакция: 07.02.2007, 16:55:50 от pip »
Активен

otli4ni4ka:)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

da, prepodavatelite sa 4udesni, no qvno ne si vur6at dobre rabotata, za6toto pravopisut na g-n Zlatarev e pod vsqka   kritika  :no:
Активен

zynth

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
  • impossible is nothing.
    • zynth's place

....в зависимост от оценката на контролната при Борян Янев - ако си имал висока оценка ти дава трудни теми, и обратно.

Хммм, много странно, доколкото знам, високата оценка от контролна при Янев означава или освобождаване от изпит, или Козарова ти дава само 1 въпрос, който е от лесните...
Поне така ми разказаха 2 момичета от БЕАЕ, които са от 1 и 2 курс. Едната от тях е имала вчера изпит при Козарова...

Виктория ли?
Иначе е така.
на 5 и 6 от контролната един въпрос, но не само от лесните, както тя реши
Активен

therion

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

такава тема просто не може да има от нормален студент. Ама както и да е, то винаги има подмазвачи и сбъркани. Лично за Козарова - никой не може да ме убеди, че изпитва безпристрастно. Не знам какво й е, но да влезнеш на изпит при нея (без да има никой друг в стаята) и да не те попита нищо, а просто да ти пише 2...не ми звучи много логично и безпристрастно. Личен опит. Другият не го знам за когото говорите.
А, и още нещо - Козарова е гадна само с АФ...с другите специалности не е лоша. Изпитва ги много по-лесно (говоря само за латински, нямам наблюдения за езикознанието при нея). 
Активен

zynth

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
  • impossible is nothing.
    • zynth's place

гоУеми специалисти, като оня главен асистент, с колелото, дето е по-пиян от просяците на гарата...
довечера ще ви пиша кви истории ми казаха за него, как се прай зиг заг в коридора :haha:
Активен