argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Диспут "В Библиотеката"  (Прочетена 1396 пъти)

sexybull

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Диспут "В Библиотеката"
« -: 20.02.2007, 12:32:27 »

Здравейте колеги,
Наскоро бях в библиотеката на английска филология в Нова Сграда (то не че в Ректората има) - имахме час в American Corner-a и случайно си харесах една книга която много искам да прочета. Добре ама на излизане ми беше отказано от страна на библиотекарката да ми запише книгата. Причината е че има някакви откраднати книги или такива, които не са върнати - аз лично не разбрах...както и да е...Колеги, моля ви най учтиво, върнете си книгите защото цели няколко катедри страдат от това. Не стига че източника ни за черпане на полезна информация е толкова малък, ами сега и не можем да се възползваме от него пълноценно, а всички знаете колко е скъпа литературата на чужд език. Аз мисля че библиотеката не е място за вандализъм, а за нещо, което хората откраднали книгите няма да разберат. Моля Ви да подкрепите страдащите от това, да си връщате книгите навреме и да сте малко по-солидарни един към друг. Напълно съм съгласен с действията на библиотекарката...но колко трябва да продължава това...

Любомир Допчев,
АФ IV курс
Активен

chocolate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • I LovE ChocolatE
Re: Диспут "В Библиотеката"
« Отговор #1 -: 20.02.2007, 17:42:56 »

напълно съм съгласен с колегата!!!!
Стефан Ангелов, 4 курс, АФ :)
Активен

zynth

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
  • impossible is nothing.
    • zynth's place
Re: Диспут "В Библиотеката"
« Отговор #2 -: 21.02.2007, 10:09:15 »

Я връщайте книгите, че да не станем на кълбета!!! :evil: :evil: :evil: :haha: :wink:
Активен