argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Летен семестър за магистри  (Прочетена 5435 пъти)

milen1110

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Някой знае ли кога започва летният семестър за магистрите? Кога трябва да се плащат таксите? В сайта на факултета няма никаква такава информация. А не ми се говори по телефона с "любезните и разговорливи" инспекторки.
Активен

margoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #1 -: 08.03.2007, 16:18:57 »

Здравейте, колега!
Преди една седмица разговарях с инспекторите.Летният семестър ще започне на 17 март или на 24 март.Таксата може да си платите до 20 април.Ако има някаква друга информация, поемам ангажимент да ви уведомя, защото ще отида до университета в началото на другата седмица.Предполагам, че това се отнася за всички специалности- аз уча финансов мениджмънт.
Приятен ден!
Активен

milen1110

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #2 -: 08.03.2007, 20:51:34 »

Благодаря, колежке и честит празник! Аз съм бизнес администрация.Приатно изкарване на празника!
Активен

Diudi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #3 -: 14.03.2007, 12:57:47 »

По въпроса с "подробната" информация за магистрите - в тоя сайт няма нищо, освен разбира се цената на услугата "придобиване на магистърска степен". И тук идва реда на ****************************************************************(това беше цензурирано). Аз също съм финансов мениджмън и също търсих и рових някаква инфо за магистрите. Говорих по телефона с Шишкова и тя НЕ БЕШЕ СИГУРНА (представяте ли си каква информираност на тези, които се предполага, че трябва да ни дават инфо) кога започва семестъра. Почвам да си мисля,че нашите специалности са нелегални. За 5 стотака могат да си направят труда да публикуват 2 изречения. Каквото качеството на обучение, такава и администрацията..................
Активен

margoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #4 -: 14.03.2007, 13:58:39 »

Уважаема колежке!
Преди половин час бях в университета, за да попитам кога започваме лекции.Госпожата от стая номер 5 ми отговори учтиво, че началото на втори семестър за специалност Финансов мениджмънт е на 24 март.Програмите ще бъдат изнесени на таблото съвсем скоро, защото днес ги подготвяха.Ако нямате възможност да отидете до Ректората, аз ще ви уведомя за занятията, които ще имаме през настоящия семестър.Нещо повече - ще сканирам програмата, за улеснение на колегите.Започвам да си мисля, че проблемът не е в организацията на хората от университета, а в самите нас.Бъдете по - търпеливи и дипломатични.Приятен ден!
Активен

margoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #5 -: 14.03.2007, 14:02:17 »

Извинете, пропуснах да уточня, че стая номер 5 се намира вляво на партера, непосредствено до входа на университета.На табелата отпред с огромни черни букви е написано - "Магистратури"ФИСН.
Активен

Diudi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #6 -: 14.03.2007, 14:10:51 »

Евала на таквизи колеги!!! Обаче няма да се съглася за това,че ние сме си виновни за неинформираността ни. Все пак се записах на съботно-неделно обучение поради простата причина, че нямам време през седмицата. Мисля е логично, че след като уча в събота и неделя  и всичко останало като приемно време, консултации и т.н. да са в събота и неделя. Но да не занимавам с моите проблеми. Може би пък да съм една от малкото, които са се записали на такова обучение поради липса на време!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?
Активен

margoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #7 -: 14.03.2007, 14:53:27 »

Здравейте отново!
Аз също работя и уча, но работното ми място е на няколко спирки от ректората и често ходя.Не ми представлява никаква трудност да  ви информирам чрез този форум - нали затова са колегите!:)Лек ден!
Активен

margoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #8 -: 15.03.2007, 10:27:37 »

Здравейте колеги!
Вторият семестър за магистрите започва на 24 март, с изключение на Магистърска програма Счетоводство и анализ, чието начало е на 31 март.Програмите са на таблото, което се намира на партера до стая номер 5.Освен това, от днес могат да се набавят и от книжарницата.Аз изпреварих малко времето и ще ви изпратя като файл програмата на Финансов мениджмънт - икономисти 2 семестър, неикономисти четвърти семестър.Представям ви е в два варианта в случай, че сканирана няма да се вижда достатъчно добре.Успешен ден!
Активен

margoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #9 -: 15.03.2007, 10:58:53 »

Здравейте отново!
Мисля, че е възможно да има проблеми при отваряне на документите.Ако е така, моля, пишете, за да ги изпратя отново.
Активен

milen1110

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #10 -: 15.03.2007, 22:21:03 »

Здравей, DIUDI! Напълно съм съгласен с теб относно информираността.Немогат да изнесат една актуална и важна информация в този сайт.Стига с тези списъци изнесени на стената и по таблата. Хората са открили Internet. В кой век живеем вече ? Аз лично не съм от Пловдив и не живея в Пловдив. Съгласете се, че немога да тичам и за най-малката информация до университета. Мисля, че биха могли да изнесат програмата в Internet. Хубаво беше, че изнесоха графика за изпитите в Internet. Просто неможах да повярвам като го видях. Искам да ти кажа и друго нещо. Пък и не само на теб, а и на други колеги.Нашите специалности са легални. В този сайт на министерството на образованието http://www2.mon.bg/adminureg/ можете да проверите студентския си статус. Ако бяха нелегални нашите специалности едва ли щяхме да бъдем там. Ами това е за сега. Успех и да си пожелаем повече инфо в сайта.
Активен

Diudi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #11 -: 16.03.2007, 15:06:03 »

Може ли някой да изпрати програмата за Финансов мениджмънт- неикономисти летен семестър. Благодаря предварително!
Активен

Diudi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #12 -: 16.03.2007, 16:57:38 »

Здравей!
Аз поемам ангажимент да ви изпратя програмата.Разбира се, това ще стане в понеделник.Тогава ще отида до университета, за да  я взема,  ще я сканирам.Тук е публикувана и електронната ви поща, така че ще ви я изпратя на нея.Бих могла да взема всички разписания за летния семестър на магистратурите, за да ги изпращам на колеги, които желаят, а и това няма да ми представлява никаква трудност.Остава само да изчакате до понеделник.Приятна почивка!
Активен

milen1110

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #13 -: 16.03.2007, 19:34:39 »

Някой ще може ли да изпрати програмата за магистратура "Бизнес администрация" 2 семестър неикономисти. Предварително благодаря!
Активен

Diudi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #14 -: 16.03.2007, 19:38:09 »

ще се радвам, ако ми помогнете да се снабдя с програмата на специалност счетоводство и анализ.
« Последна редакция: 16.03.2007, 19:52:11 от Kelli_Mutu™ »
Активен

iliana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #15 -: 17.03.2007, 13:25:43 »

може ли да помоля да сканирате и програмата на Международна търговия 1 курс неикономисти.Благодаря
Активен

margoto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #16 -: 19.03.2007, 09:18:15 »

Здравейте, колеги!
Ще ви изпратя програмите следобяд.Само моля тези, които не са записали при регистрацията e - mail, да го направят.Приятен и слънчев ден!
Активен

zizito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #17 -: 19.03.2007, 18:15:28 »

Може ли и на мен програмата - disturb@mail.bg
Благодаря предварително!
Активен

zizito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #18 -: 19.03.2007, 18:19:33 »

счетоводство и анализ - sebtemvri@yahoo.com.Благодаря предварително.
« Последна редакция: 19.03.2007, 18:30:11 от Kelli_Mutu™ »
Активен

allaidaho

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re: Летен семестър за магистри
« Отговор #19 -: 19.03.2007, 19:21:14 »

И за мен може ли: международна търговия 4 семестър: allaidaho@yahoo.com
« Последна редакция: 19.03.2007, 22:38:33 от Kelli_Mutu™ »
Активен