argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: реклама и популяризиране  (Прочетена 13274 пъти)

ZaMalkoSum

  • Гост
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #20 -: 08.03.2007, 17:31:30 »

В момента в който пуснете чалга по радиото искам да заема неформалния пост "Програмен директор".
Активен

PlamenPenchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
    • http://web.uni-plovdiv.bg/plamenpenchev/
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #21 -: 08.03.2007, 17:55:34 »

В момента в който пуснете чалга по радиото искам да заема неформалния пост "Програмен директор".

Дреме ми, тогава (когато...), кой къф пост ще заема

 :-) :-) :-) :-)
Активен
Ако искаш да научиш нещо или просто да прочетеш нещо, отвори списание "Коснос" http://www.kosnos.com

PlamenPenchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
    • http://web.uni-plovdiv.bg/plamenpenchev/
Студиото на радио "Неко" е в ХФ
« Отговор #22 -: 08.03.2007, 18:35:56 »

Сградата на Химически факултет, т.е. входът на Централната библиотека, на последния етаж на факултета, бившата компютърна зала. Входът е срещу стълбището, на вратата има решетка.

Това бе за да се знае, къде ще са първите излъчвания (тези в събота).

Активен
Ако искаш да научиш нещо или просто да прочетеш нещо, отвори списание "Коснос" http://www.kosnos.com

PlamenPenchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 95
    • http://web.uni-plovdiv.bg/plamenpenchev/
Вчера по радио "Неко" имаше
« Отговор #23 -: 09.03.2007, 14:08:15 »

поредица от интервюта, които според мен бяха много интересни, въпрески че бяха изцяло импровизация.

По някаква случайност темпоралният файл от стриима се е запазил на моя компютър. В следващия брой на списание "Коснос" ще ги пусна като емпетройки.

Преди малко изтрих няколко постинга със съгласието на Наско. Не ми е приятно да трия постинги, но Ви апелирам за конструктивна дискусия в този форум, а не да си изливате негативното настроение, което сте събрали някъде другаде.

Радвайте се на живота - той е кратък.

 :wink:
Активен
Ако искаш да научиш нещо или просто да прочетеш нещо, отвори списание "Коснос" http://www.kosnos.com

drag

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
    • siak.dir.bg
Re: Вчера по радио "Неко" имаше
« Отговор #24 -: 13.03.2007, 11:25:27 »

  Поздравления за радио Неко. Уни П-в има нужда от ефир работещ в полза на студентите.
  Мнение: 64 kbps са малко
 Благодаря за поздрава :)
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                    http://radio.uni-plovdiv.bg

sidewinder

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re: Вчера по радио "Неко" имаше
« Отговор #25 -: 13.03.2007, 21:06:14 »

  Поздравления за радио Неко. Уни П-в има нужда от ефир работещ в полза на студентите.
  Мнение: 64 kbps са малко
 Благодаря за поздрава :)

Приемаме мнения, само ако са придружени с доводи - пример: 64kbps са малко защото...еди какво си; по-добре е еди какво си, защото...Така се върви напред.
Активен
I·M·A·G·I·N·A·T·I·O·N
sidewinder.freehostia.com

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #26 -: 19.03.2007, 10:15:10 »

Някой ентусиаст от ФМИ ще дойде ли да му да дам да разлепи малко реклами из нова сграда за Радио Неко.
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #27 -: 19.03.2007, 11:17:47 »

Кога и къде да дойдем и ще дойдем(аз съм навита). Ако ти е удобно във вторник по-късничко направо ще е супер.

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #28 -: 19.03.2007, 13:43:04 »

Кога и къде да дойдем и ще дойдем(аз съм навита). Ако ти е удобно във вторник по-късничко направо ще е супер.
Да, вторник целия ден съм плътно в ПУ, ела тогава или ако искаш ела и днес.
Мерси
 :wink:
Активен

Lithium

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 136
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #29 -: 20.03.2007, 13:17:59 »

Аз искам да призова за по-малко котки в рекламните материали!
Мадами айде - те на всичко вървят ... ама ебаси котките, това радио на зоолюбителя ли е или какво?
Като не можахте да измислите по-добро име от неко, поне спестете пояснителните картинки.  :-P


« Последна редакция: 20.03.2007, 16:29:54 от Kelli_Mutu™ »
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #30 -: 20.03.2007, 13:29:02 »

Прав е. Сложете fair на картинката :-D.

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

fair

  • Гост
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #31 -: 20.03.2007, 13:56:16 »

Прав е. Сложете fair на картинката :-D.

~LIA~
Абе то смях, смях, ама като нищо да ме видите на рекламния постер. Само дано да не изгубим детската аудитория. :wink:
Активен

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #32 -: 20.03.2007, 21:01:07 »

Що?

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #33 -: 25.03.2007, 01:27:41 »

Ако пуснете търсене по радио неко или radio neko в Google се появява на челни позиции, яко, а ;-)
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #34 -: 25.03.2007, 10:48:50 »

Ако пуснете търсене по радио неко или radio neko в Google се появява на челни позиции, яко, а ;-)

Аха. Наистина яко. Но напълно нормално, тъй като съчетанието радио+неко едва ли е толкова срещано.
Активен

olq_lq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • olq_lq
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #35 -: 25.03.2007, 21:27:22 »

бе то радио "неко" не се появява на челни позиции,а баш на първото място  :y:
ми така си е радио номер 1 на първо място  :wink:
Активен
...всичко е само игра,всичко е само спектакъл...

olq_lq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • olq_lq
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #36 -: 26.03.2007, 08:48:19 »

искам да поздравя брат ми специално с песните на любимата му група LINKIN PARK, които цяла сутрин вървят в ефира на "неко".
братко дано си слушал  :rock:
Активен
...всичко е само игра,всичко е само спектакъл...

scientist guy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #37 -: 26.09.2007, 17:07:26 »

Относно рекламата и популяризирането на радиото искам да споделя няколко неща... Разлепянето на постери и съобщения във форума вършат работа до някъде, но съвсем наскоро ми се случи нещо, което ме накара да осъзная жестоката реалност. Говорих си с един колега (няма да споменавам имена, защото в случая не е и нужно) и му споменах за "Oikos" и дали изобщо слуша радио "Неко". А той, човека изобщо не знаеше, че има университетско радио!!! Което вече го има 6 месеца и повече все пак и има разлепени реклами и т.н. Както и да е - по-важното е това което се случи след това - показах му КАК да си пусне радиото и той много се накефи. Каза "Ееее ми то това било супер! Знаеш ли от колко време се чудя да си измисля някаква музичка в кабинета..."  :-D  :hihi:  :-o Другия основен проблем, колкото и фрапиращо да звучи - една част от хората ЗНАЯТ че има радио и ИСКАТ да го слушат, но НЕ ЗНАЯТ КАК да си го пуснат... Това направо ме уби. Много колеги като съм споменавал радиото са ме молели да им покажа как да си го пуснат. И си мисля, че може би и това ще помогне за популяризирането на радиото поне сред преподавателите.  :-D Аз поне ще продължавам да обяснявам и да ПОКАЗВАМ как се пуска това радио на още колеги пък ще видим...

Колкото до студентите - хрумна ми още нещо. Не е ли най-удобно преподавателите по време на лекция или на упражнение просто да отделят 2-3 мин и да кажат 2-3 думи за радиото. Сигурен съм, че повечето студенти НЕ ЗНАЯТ че има университетско радио. До обяснят как се пуска, адреси и т.н., да ги "агитират" да помислят как могат да се включат с предавания и т.н., а покрай радиото да популяризират малко и форума. И по-точно да агитират повече студенти да се включват АКТИВНО в дискусиите, а не само да четат. Всеки път като погледна броя на потребителите на форума все има да речем 50 гости и 10 регистрирани потребителя. А регистрацията не е чак толкова сложна в крайна сметка...

Както и да е - малко се отплеснах, но особено втория начин да се казва на студентите лично на лекции и упражнения според мен не е за пренебрегване.  :y:
Активен
Nobody likes a smart ass...

drag

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
    • siak.dir.bg
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #38 -: 28.09.2007, 18:20:07 »

Рекламата и популяризирането на радиото са особенно важни. Имате ли идеи как можем да го направим.

  Вижте ми подписа. Това радио е предназначено за потребителите на интернет и  участниците в форумите на ПУ. Всички вие сте активни участници в дискусиите ако го направите и във вашите подписи сигурно ще има ефект.
 Поздрави на всички и слушайте радио НЕКО  :#7:
« Последна редакция: 28.09.2007, 19:06:39 от drag »
Активен
*********** Аз слушам радио НЕКО **************                   
                    http://radio.uni-plovdiv.bg

windy

  • Гост
Re: реклама и популяризиране
« Отговор #39 -: 29.09.2007, 15:07:11 »

Вижте ми подписа. Това радио е предназначено за потребителите на интернет и  участниците в форумите на ПУ. Всички вие сте активни участници в дискусиите ако го направите и във вашите подписи сигурно ще има ефект.
 Поздрави на всички и слушайте радио НЕКО  :#7:

Мисля, че идеята ти е много хубава и ще последвам примера ти :-) А и РадиоНеко наистина си го бива :sun: :y:
Поздрави :-)
Активен