argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Поздрави  (Прочетена 21439 пъти)

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517
Re: Поздрави
« Отговор #40 -: 24.03.2007, 17:10:47 »

Обаче аз искам да обърна внимание, че когато кажат по радиото некомани се чува наркомани!
И на мене така ми се стори вчера. :hihi: :hihi: :hihi:
EDIT:
Поздрави за всички фенове на ретрото и eurodance музиката!!! 4_kurs, правиш ли вече ретро-партито?
« Последна редакция: 24.03.2007, 17:26:39 от Marta »
Активен

olq_lq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • olq_lq
Re: Поздрави
« Отговор #41 -: 14.04.2007, 21:09:55 »

здравейте на всички,които слушате радио "неко" в тази съботна вечер.има хора, вече излезнали да купонясват ,но и такива,които си слушкат лиричната музика  и изпадат в мечтания...
е ,аз искам да поздравя всички слушатели в момента и да ви пожелая приятен уикенд :#7:
Активен
...всичко е само игра,всичко е само спектакъл...

olq_lq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • olq_lq
Re: Поздрави
« Отговор #42 -: 20.10.2007, 16:14:53 »

поздрав за всички почитатели на електронната музика,която супер пасва с настроението навън-монотонност и почивка! :#1:
Активен
...всичко е само игра,всичко е само спектакъл...

olq_lq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • olq_lq
Re: Поздрави
« Отговор #43 -: 02.11.2007, 15:59:39 »

ареее тошоооо ,почвайй ,че ми изпили мозъка от чакане.искам да се самопоздравявам!!! :#7:
Активен
...всичко е само игра,всичко е само спектакъл...

The_Warlord

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 701
  • "I can't = I fear...do NOT fear!"
Re: Поздрави
« Отговор #44 -: 02.11.2007, 16:29:56 »

Поздравявам всички фенове на рок музиката!  :rock:
Long live rock'n'roll
Активен
When you reach the Hell tell them I'm sending you - you'll receive a group reduction!
Животът е кратък, заверките - вечни!
Пловдив на три морета !!!

Fancyfree

  • Гост
Re: Поздрави
« Отговор #45 -: 15.11.2007, 19:32:27 »

Поздравления и от Белене , радиото е чудесно. Успех.  :#7:
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Поздрави
« Отговор #46 -: 10.12.2007, 20:03:43 »

Няма  ли  начин   това радио  Неко  до  го  слушаме   и   в  ПУ-то   имам   впредвид  в   коридорите  в   барчетата  (това  което  е  в  мазето и  това  в  северния  двор)   на  двора  в   канцелариите  в   които  е  възможно -ксерокси   съвсем   тохо  в  библиотеките  и  така  нататък?  а  помислете   върху   тази  идея!!!   а  може  би  в  някои  лаборатории?
Активен
Всичко е любов

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Поздрави
« Отговор #47 -: 10.12.2007, 21:21:20 »

Слушаме го в лабораториите в Химически факултет. За барчетата и копирните центрове - зависи от тоя, който ги коландри. За двора на ПУ едва ли ще стане, а и съм против, все пак е уни.
Активен

jadore

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
Re: Поздрави
« Отговор #48 -: 11.12.2007, 20:30:57 »

Няма  ли  начин   това радио  Неко  до  го  слушаме   и   в  ПУ-то   имам   впредвид  в   коридорите  в   барчетата  (това  което  е  в  мазето и  това  в  северния  двор)   на  двора  в   канцелариите  в   които  е  възможно -ксерокси   съвсем   тохо  в  библиотеките  и  така  нататък?  а  помислете   върху   тази  идея!!!   а  може  би  в  някои  лаборатории?
Ти серизно ли?Ами тогава да има радио и във WC ?! Тази идеа не е добра, наистина..
Поздравявам всички фенове на рок музиката!  :rock:
Long live rock'n'roll
И аз така!  :-)
Слушаме го в лабораториите в Химически факултет. За барчетата и копирните центрове - зависи от тоя, който ги коландри. За двора на ПУ едва ли ще стане, а и съм против, все пак е уни.
Вие къде точно го слушате, в коя лаборатория да се преместя там, че в нашата няма ... :-D
« Последна редакция: 11.12.2007, 20:48:31 от jadore »
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re: Поздрави
« Отговор #49 -: 11.12.2007, 22:08:44 »

Колеги  не  сте  ли  обърнали  внимание   когато  пикаете   в   тоалетните  на  Макдоналдс  че  пускат  музика!!  няма  лошо  в   това   ако  има  в  тоалетните  на  Унито   музика  и  предавания  на  радио  Неко  това   със  сигурност   ще   вдигне   рейтинга   с   5--10  стотни  по  Акредитацията   на  Университета!!!
Активен
Всичко е любов