argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: *** Искам да водя предаване по Радио Неко ***  (Прочетена 50995 пъти)

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

kalista,

веднъж предлагаш заглавие "студентите отблизо", после по e-mail ми пишеш заглавие "Zaedno e veselo", пишеш ми, че Лора Найденова ще участва, а в същото време оставам с впечатление, че си поканила и btilov, който пък не е получил никво известие от теб, да не говорим че няма ясна дата и час за предаването. Dj Tr1o, с теб мисля се уговорихме че това предаване аз ще го водя, изобщо нямам думи...

КВО СТАВА ВСЪЩНОСТ?

Ясно е, че предаване няма да има преди да получа информация точна, ясна и недвусмислена информация, която да обявя в страницата на радиото поне един или два дена по-рано.

Още нещо, което недоумявам? Защо е нужно тук са се дискутира каквото и да е, в първия пост ясно е казано какво трябва да се направи...
Активен

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517

И на мене ми се иска да направя някакво предаване, но преди да мисля върху детайлите, бих искала да разбера, дали ще ви се слуша изобщо. :hihi: Та затова ви питам - слуша ли ви се латино музика от "ефира" на радио Неко? Защото ми се иска да направя предаване с такава музика.
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

На мен да, :#7: :rock:
Латиното ме кефи, давай!
Активен

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517

Thanks, тогава ще посондирам още малко мнения и след празниците ще напиша нещо конкретно.
Весели празници на всички!!!
Активен

btilov

  • Гост

Може вече да ставам досаден с моята усложливост, но с удоволствие бих помогнал с музика или експертно мнение, отностно латиното  :wink:
Активен

TNN

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Тема: музика,предстоящи събития в клубовете в Пловдив,има ли клубна култура в Пловдив,какво вълнува  младите,какво ги интерсува,възмущава,радва-възможност да изкажат своето мнение свободно ......
Дата:19,20.04 ......
Час: от7:30 до 16......
Участници:студенти от университета;Диджеи от пловдивската агенция "Е-booking",гости,които слушателите биха пожелали....
Активен

Dj Tr1o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 256
  • mY MinD Is DriFtiNG
    • Dj Tr1o Homepage

Тема: музика,предстоящи събития в клубовете в Пловдив,има ли клубна култура в Пловдив,какво вълнува  младите,какво ги интерсува,възмущава,радва-възможност да изкажат своето мнение свободно ......
Дата:19,20.04 ......
Час: от7:30 до 16......
Участници:студенти от университета;Диджеи от пловдивската агенция "Е-booking",гости,които слушателите биха пожелали....

ЕЙ ме аз съм дж от e-booking от тук насетне ще говориш с мен за такова предаване аз мога да осигуря всичко , ако искасх може на 20.04.2007 в моето предаване за клубната и ъндърграунд музика да изкаже напълно свободно мение, предаването ми тече от 14 до 17 часа така че вписвам в часовата зона... чакам ЛС
Активен

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517

Може вече да ставам досаден с моята усложливост, но с удоволствие бих помогнал с музика или експертно мнение, отностно латиното  :wink:
Приемам помощ. :wink: :handshake:
Става ли да направя предаването на 24.04.2007 (вторник) от 13:30 часа? Ще ви бъде ли удобно тогава?
А да, пропуснах да напиша времетраенето на предаването, което мисля да се казва "Alma Latina" - не повече от 2 часа, че едва ли ще ме изтърпите и толкова. :hihi:
« Последна редакция: 12.04.2007, 14:11:35 от Marta »
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

TNN, Marta, моля ви съгласъвайте предаванията си само и единствено с Тошо (Dj Tr1o). Аз до края на месеца ще съм зает с други работи...
Активен

Marta

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 517

Аз тогава за сега отлагам предаването, докато се разбера с отговорните лица и с лицето, което искаше да ми помага. :-)
Активен

Dj Tr1o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 256
  • mY MinD Is DriFtiNG
    • Dj Tr1o Homepage

Marta пиши ми ЛС за да ми кажеш кога точно искаш да водиш предането и сме готови ;)
Активен

Dj Tr1o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 256
  • mY MinD Is DriFtiNG
    • Dj Tr1o Homepage

КЪДЕ ИЗЧЕЗНА ЕНТУСИАЗМА НА СТУДЕНТИТЕ , никой ли вече не иска да се занимава с радиото ?????
Хора събудете се дайте да го развием малко !!!!
Активен

olq_lq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • olq_lq

абе тошо,има хъс,ама няма време...май това е проблемът  :s:
Активен
...всичко е само игра,всичко е само спектакъл...

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com

Dj Trio, в четвъртък удобно ли ти е да имам предаване -26.04.07 от 17:30ч. до 19:30ч.? Ако да- можеш да обявиш "Студентите отблизо" с гост Илияна Гaделева- Студентка по актьорско майсторство, 2 курс. Успех в сряда!!!
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

nihikobg

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здр аз съм Николай Колев и искам да водя по радио Неко една тема Екология петък от 13-20 часа. Защото мисля, че ще е необходимо на българина да се образова за тези теми как да опазва околната среда и да опазва и своето здраве.

С уважение Николай Колев
« Последна редакция: 01.05.2007, 19:41:58 от Kelli_Mutu™ »
Активен

Dj Tr1o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 256
  • mY MinD Is DriFtiNG
    • Dj Tr1o Homepage

Говори с Атанас Терзииски, аз започвам да уча яко че отлитам на бригада и нямам време вече или ако имам то е мн малко. Свържи се с KSX той трябва да ти помогне,..
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

nihikobg, както разбираш единствения ни и незаменим Dj Tr1o е зает и няма как да се правят предавания.... с други думи търсим техническо лице за радио-то.
Активен

kalista

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • I love Xavier Naidoo
    • http://www.kalistabg.sladur.com

Е,та това е нещо ново!Аз имам гост за тия дни.От Македония е момичето...Като се намери някой да ми помага,сигнализирайте!
Активен
"Трябва така да се нареди животът, че всеки миг от него да бъде значителен"(Лермонтов-"Бащи и деца")

Димитър Димитров

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 213

Значи, това моето е повече като идея отколкото желание да водя такова предаване. Поради простата причина, че съм задочно и не прекарвам дълго време в Пловдив. Идеята ми е за предаване, в което да се обсъди достъпноста на университета(като цяло всички факултети) за хората с увреждания. Какво трябва да се промени, къде възникват трудности и тн. Мисля, че освен интересна тема може да бъде и полезна. Също така е и много обширна.

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

icewind, идеята ти е чудесна. Помисли за сценарий на предаването, както и за време кога искаш да го водиш (ако ако не искаш ти - намери си хора). Радио Неко е студентска медия, която може да се ползва, но не разполага с голям ресуср от хора за да реализира нечии желания.

Успех! На линия съм за въпроси и помощ!
Активен