argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: *** Искам да водя предаване по Радио Неко ***  (Прочетена 51023 пъти)

Димитър Димитров

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 213

С удоволствие бих водил едно такова предаване, но нямам нито възможност нито време. Не се сещам и за познат от Пловдив, който може. Ако все пак някой реши да разработи идеята аз съм на линия за да кажа къде има проблеми с какво, какво трябва да се направи, къде са трудностите и тн.

scientist guy

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 465
  • "Science teaches us only HOW, not WHY..."

С удоволствие бих водил едно такова предаване, но нямам нито възможност нито време. Не се сещам и за познат от Пловдив, който може. Ако все пак някой реши да разработи идеята аз съм на линия за да кажа къде има проблеми с какво, какво трябва да се направи, къде са трудностите и тн.

Хайде бе icewind - не ви хазвай, че не можеш да отделиш 1 час време, когато си в Пловдив да направиш едно такова предаване?!  :? Като разбереш кога ти се отваря идване в Пливдив си организирай така времето, че да си отделиш 1 час за предаването! Не е толкова трудно, ако наистина искаш да го направиш... Иначе оправдания съм сигурен че можеш да си измислиш 1000, но не е там работата. Щом имаш желание - направи го? Разберете се с ksx за дата и час и си готов! Няма нищо сложно - въпрос на организация.  :y:
Активен
Nobody likes a smart ass...

milenski

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106

icewind, идеята ти е чудесна. Помисли за сценарий на предаването, както и за време кога искаш да го водиш (ако ако не искаш ти - намери си хора). Радио Неко е студентска медия, която може да се ползва, но не разполага с голям ресуср от хора за да реализира нечии желания.

Успех! На линия съм за въпроси и помощ!

Ако дам едно ПС и някой други неща да за подпомогнем, ако си намеря работа в плД направо ще водя и радиото!?
Активен

olq_lq

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • olq_lq

охоо милене,привет!!!айде де,давай!откога се търси такъв ентусиаст за радиото.ако станеш и един водещ в пловдив,както във велинград,ше е мн яко!!!давай идвай и действай с каквото можеш!успех :y:
Активен
...всичко е само игра,всичко е само спектакъл...

shelly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
  • Always Wanting More...

предложението е мн добро! харесва ми.аз бих помогнала с каквото мога
Активен
Единственият начин да се оттървеш от изкушението е да му се отдадеш...

Dj Tr1o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 256
  • mY MinD Is DriFtiNG
    • Dj Tr1o Homepage

само да запиша 2 курс и ще видите кой ще стане пак ЛИЦЕ на радио НЕКО :) само да се поосвободя малко и ще ви изкарта от програми !
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Засега е ясно кой е задник на радио Неко! Иначе за лице - очакваме кандидатурата ти.
:hihi:
Тоше, тва е на майтап.
Активен

alexrmn

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Привет. Ако ви трябва музикален редактор за музика, различна от техно и поп-фолк съм на линия. Не мога да водя предаване, но мога да влезна в ролята на музикален редактор и по специално за рок музика. Гледам само електронно има и ако не се променят нещата направо го преименувайте на плазма радио. Правил съм интернет радио, ако има нещо общо - няма проблеми.

п.с. Мога да стиймвам от моя компютур. Имам 100-200гб рок/метал ала бала. Другото се сваля.
« Последна редакция: 14.11.2007, 11:05:19 от alexrmn »
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

alexrmn, ще се радвам ако намериш време и идната седмица се появиш в ректората да се видим и обсъдим детайлите. Прецени си кога и колко време ще можеш да отделиш и започваш. Тази оферта се отнася и до всички други ентусиасти за работа в Радио Неко.
Активен

alexrmn

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

ще се видим другата седмица. само не разбрах съществото на работата. от домашното пц може ли да се върши
Активен

Ara

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
  • Hunting with a Word that cuts like a Sword...

И аз имам идея. Смятам, че мога да водя предаване с преглед на печата... Ако смятате, че има нужда от такова нещо - да обсъдим подробностите.  :-)
Активен
If you can't join them, beat them...

milenski

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106

Много е смотано още ще се мисли ли нещо за обновление или не ? То като гледам май сега свири някакъв winamp а това не е добре, ако ще има развитие да има ако не не! :mmm:
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

dj-milen, вратите на радиото за отворени за ентусиасти - ако си такъв и искаш да се занимаваш с предавания - добре си дошъл.
Активен

pierrr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

zdr na vsi4ki az se kazvam Petar rabotq v kafe zakuski okeanik koeto se namira v prizemniq eta6 na rektorata na plovdivski universitet govoril sum sus Nasko za moqta ideq tq e da vodim s edin moi priqtel predavane po radio neko ideqta e za svejo predavane koeto 6te zasqga mnogo temi ot studentskiq jivot i deinostite kato 6te se kanqt i studenti ot kursovete i specialnostite .vidqh programata na radioto tam otkrih svobodno vreme vuv vtornik ot 19:00 do kum 21:00 molq ako moje s Nasko da se vidim za po bira da obsudim ideqta i da ni kaje dali 6te stane ako moje blagodarq vi za sega dovijdane  :-)
Активен
BEEEEER rulezzzzzzzzzzzzzz

weedmactep

  • Гост

Zdraveite.  Ne se natiskam za vodesht nito daje glasyt mi da se 4uva. celta mi e da uspeq da zapisha 4 kurs kakto i rabotata da potragne tova lqto. Moga obache mnogo da vi pomogna. Vijdam 4e zapo4va da se podrejda programata po grafik, no se nadqvam samo da namerite podhodq6to wreme za talk show. Moga da obqsnq na nqkogo kak moje da izglejda strukturno, no nqma da go napisha taka pred vsi4ki. Da me izvinqt onezi koito shte me kritukuvat, no tozi vid informaciq se zaplashta solidno. Ima i zakon za neq. zakona za intelektualnata sobstvenost...... Neka sobstvenika na radioto da se svarje s men, poso4il sym adresi (2 na broi), ako smetne za nujno. Na nego estestveno pari nqma da mu iskam. ...:-) na ostanalite kolegi jelaq da si zvemat izpitite i pove4ko da se usmihvat kato sa pred rektorata... 4e i na novata sgrada..... matematicite da ne se naduvat.... :evil:
Активен

weedmactep

  • Гост

сега слушам радиото Ви и пускат густа музичка.... Защо не понаучим хората в университета за това радио???
Активен

Dj Tr1o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 256
  • mY MinD Is DriFtiNG
    • Dj Tr1o Homepage

Наско каде си ? :)
Айде и аз да захапя всяка първа и трета  неделя на месеца с уникални ретро и хаус миксове.

1:30 мин ретро и 1:30 мин хаус :)
виж ако може да се уреди :) да понча от декември :)
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Тошо, схемата е същата:
http://net.uni-plovdiv.bg/?page_id=99
избираш си свободно време и ми даваш
- водещ;
- име на предаване;
- кога - ден от седмицата и часове;
- създаваш си форум на предаването, който да линкнем (ако искаш).
...
Дано този път си по-сериозен,
успех
Активен

nodel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • Remember to keep yourself alive
    • Me@Myspace

Тема: БГ Хип-Хоп
Дата:Ще се уточни
Час: от 19 до 21(примерно)
Участници: Мога да говоря с имена от сцената ни,ако нещата се наредят за да не им разправям напразно.

Идеята ми в свързан текст е ... 2 часа истински бг рап...неща,които наистина си заслужава да бъдат чути....Имам предишен опит и не лоша колекция от парчета.
За връзка(скайп)  : vlado-nodel
Активен
i'll be missing you

Rasta_Bastard

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Аз бих се занимал с предаване, но съм от друг университет. Това проблем ли е?
Активен
Колкото ще се поумнее от четене на книги, толкова и от гледане на филми, просто е по-приятно второто