argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: *** Искам да водя предаване по Радио Неко ***  (Прочетена 50989 пъти)

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Аз бих се занимал с предаване, но съм от друг университет. Това проблем ли е?

Не, няма проблеми! Добре си дошъл, спазвай процедурата и успех.
Активен

Rasta_Bastard

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Тема: В първия половин час ще анонсирам едно аниме, но не по стандартния начин (да принтирам някое представяне и да го прочета едно към едно), ще кажа какво ми е харесало като съм го изгледал, ще загатна за историята, ще пускам саундтраци от него и т.н. Във втория половин час ще е подобно, но за някоя група. Няма да има родени са едикъде си, израстнали едикъде си, ще казвам какво наистина ми е харесало в тази група и ще гледам повече да пускам нейни парчета отколкото да приказвам. Следващия един час ще са парчета от същия стил. Аз обичам всички стилове, но мисля че има най-голям глад за рок и метъл музика, и затова  :rock: :rock:
Дата: Понеделник 23.11 (и надявам се всеки следващ)
Час 19:30-21:30
Участници: само аз.

Само ме притеснява как точно става пускането на парчета, защото моята колекцийка е mp3-ки и не знам дали няма да е лошо качеството...
Активен
Колкото ще се поумнее от четене на книги, толкова и от гледане на филми, просто е по-приятно второто

Remy LeBeau

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Здравейте, казвам се Диан.Ако си нямате рок предаване с удоволствие бих се включил.

Тема: рок и хеви метъл
Дата: изберете си,който и да е понеделник или вторник
Час: от 18 ч  до 19-20 ч
Участници: млади пловдивски банди,включително музиканти то ПУ.
Активен

ivanovnn

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
    • сибирскоздраве.net

здравейте,
радиото работи ли все още?

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Не, отдавана е на съставни части, далече една от друга... за съжаление.
Активен

NETRICA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
    • BGplanet.NET

Не щеш ли обаче съм 1-ва година в нива сграда на ПУ и мисля да възродя тая идея за радиото, така, като съм отговорник на 1-ви курс в нашата специалност поп и джаз изп. изк. бих го предложил на 1-вото събрание ;). Аз самия съм се занимавал с онлайн радиа и водене на подобни и като музикален редактор. Мисля, че има какво да се направи за едно добро стриймване. В противен случай мога да предложа онлайн вариант със ре-броудкаст в самия университет посредством компютър и интернет и вкаран сигнал в усилвателите. Само, че не мога ви предложа нищо друго освен еверденс хитове и малко класика. (всъщност мога, но няма да го направя, защото си разбирам от работата). Иначе като база си имам микрофон пулт и техника... Някой с когото може да се обсъди има ли? Дайте да възродим малко този форум виждам, че не е писано от памти века.
Активен
Защото всичко, което поискам... се случва!

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

NETRICA, намери ме в ректората и може да говорим. Ако имаш желание и време да инвестираш - бихме могли да възкресим радиото. Към момента то обаче е мъртво, защото няма никакви средства, дори компютъра му се развали. Всякаквите ПУ сформирования го ползват за да отчитат дейност, пише се по акредитации за него, даже седи линк на сайта на ПУ, а не работи от повече от година... колко тъжна и жалка история, нали :)
Активен

NETRICA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
    • BGplanet.NET

Ще намеря някъкво време да мина през ректората, въпроса е как мога да те открия там. Ще видим какво може да се направи и какво може да се инвестира, но със сигурност ще бъде нещо минимално, освен ако не открия пътеки по университетска линия. Всичко с времето си ще успеем да оправим нещо, принципно компютъра не му трябват характеристики огромни, а най вече един софтуер и  малко познания :). Аз имам желанието и познанията, въпроса е да видим как да възкресим базата и участниците.
Активен
Защото всичко, което поискам... се случва!

NETRICA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
    • BGplanet.NET

Радио "Неко" ще бъде възстановено до края на месеца. Правилата и концепцията на темата важи. Набират се водещи за разни предавания. Ако сте креативна личност, ако имате желание да се развивате интелектуално, ако държите да ви чуят, ако имате какво да кажете или просто искате да си губите времето някъде - това е правилното място. Нека  покажем на аграрния университет, че ПУ е малко по-напред с материала! ;)

Бланката е в първия пост. Попълнете и пуснете като пост и ние ще се свържем с вас.
Активен
Защото всичко, което поискам... се случва!

gipsonti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • vrati

Има ло го още това прекрасно радио?
Активен

NETRICA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
    • BGplanet.NET

Има ло го още това прекрасно радио?
Събираме подписка - петиция за възобновяването му хйахахах :D Нещо институциите ни се дърпат, но ще се преборим.
Активен
Защото всичко, което поискам... се случва!

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

За съжаление го няма вече, но може да се възкреси при желание на някой властващ из ПУ или много единен ентусиазъм. Към момента и двете липсват. Всичко добро.
Активен