argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Стара българска литература при проф.Петков  (Прочетена 3172 пъти)

Alisia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Може ли нещичко да кажете за проф.Петков?Как е изпита при него?Може ли да се преписва?Изглежда печен,но знам ли....?! :-o
Активен

freeze

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

Ами незнам на Вас какво Ви е казал за изпита..При нас беше устен..Общо взето не е кой знае колко трудно..имаше и 4-5 скъсани..Влизаш,теглиш си едно билетче,сядаш -20 минутки за писане..и после при него..Важното е да не се притесняваш и да кажеш нещо..дори да не е кой знае колко..да говориш..а не да се панираш и да мълчиш:)Аз лично изкарах 6..Седнах и започнах и така..А и той също помага..Спокойно..има къде къде по-тежки изпити от този..:) Успехххх
Активен

melly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

За този изпит няма какво да се притесняваш, протича точно както е описал(а) freeze. Проф. Петков е супер точен, както и асистентката му (вече не се сещам как се казваше). Важното е да имаш някаква представа от въпроса, който ти се е паднал, и те ще ти помогнат да го развиеш.
Аз утре съм на изпит по Възрожденска литература и много ме е страх, как ми се искаше и на него да съм при Петков, ама нейсе... Нашата преподавателка също беше много готина на лекциите, но не знам дали ще е такава и на изпита.
Успех при Петков и не се притеснявай!!!
Активен

Alisia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Изпита при Петков беше писмен.Изтеглихме три теми и трябваше да пишем по една от тях,която си изберем.Само асистенката му остана да наглежда,но общо взето изпита мина леко,можеше и да се попрепише  :hihi: и асистенката  :blush: помагаше по малко.Сега чакам резултатите,но да се надяваме,че съм го взела.
Активен

Gabby

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 120

Оценката ни на този изпит беше в по-голямата си част въз основа на есе, което трябваше да му представим по време на изпита. Ако ти хареса есето после трудно можеш да му паднеш в очите, колкото и да се опитва асистентката му  :wink:
Активен
Ако не знаеш къде отиваш... всички пътища ще те водят натам...

Ако всичко върви срещу теб... вероятно караш в насрещното...

ВИНАГИ има ПОНЕ две гледни точки!!!

Точица

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

 :rock: Хорица това не е игра ... при нас от 24 човека явли се скъса 10 ...
Активен

moreni

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27

Някой да има представа кои произведения трябва да се изчетат при Шнитер,защото съм в пълно неведение.Ако има някой който има и въпросника който дава тя ще съм му много благодарна.Всяка информация ще ми е от полза.Благодаря!
Активен